Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most, hogy elhagyná értem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, hogy elhagyná értem a családját, bizonytalan lettem. Mit tegyek? Hogy rendezzem ezt magamban?

Figyelt kérdés

A barátommal közel 5 évet együtt voltunk gimnazista korunkban. Nagy szerelem volt, "álompár" voltunk, de mégse fojtottuk meg a másikat a szeretetünkkel.

Erre az érettségi évében benyögte, hogy szakít velem. Békésen váltunk el, de az kiütötte nálam a biztosítékot, hogy rá 2 napra összejött az akkori legjobb barátnőmmel, akivel 4 éves korunk óta össze voltunk nőve kb. Ez nekem szörnyű volt, az az időszak egy fekete folt az életemben, azt sem tudom, hogy érettségiztem le...

Együtt voltak, nyalták-falták egymást a szemem előtt, aztán én külföldre mentem továbbtanulni, utazgattam, élveztem az életet, a "legjobb barátnőm" pedig az egyetem első évében "véletlenül" terhes lett. Szóval máshogy alakult az életünk. Én maradtam külföldön, Ő pedig 19 évesen HTB lett.


Viszont a tavalyi évben egy üzlet miatt visszajöttem Budapestre és találkoztam véletlenül a volt barátommal. Beszélgettünk és elkezdtünk találkozgatni, 2 hónapja viszonyunk van. Elmondta, hogy elege van az életéből, hogy a barátnőm szülei fizetik a számlák nagy részét, minden tőlük van, ezért mindenbe beleszólnak, egy nagybevásárlást nem lehet a tudtuk nélkül elintézni, stb. És hogy ez nem az az élet, amit remélt (a gimiben Ő volt a szépfiú, a bálkirály, mindenki kedvence).

Szeretek vele lenni, meg ő is velem, de nem akartam, hogy elhagyja miattam a családját... Nekem ez csak móka volt, erre tegnap közölte, hogy a jövő héten elköltözik. De van egy terhes menyasszonya és két gyereke, így nem költözködik csak úgy az ember.

Meg most, hogy kiderült ez az egész kapcsolat, már nem is hoz annyira lázba. Mintha az egész csak azért érdekelt volna, mert kíváncsi voltam, hogy kit választ, meg ugye a tiltott gyümölcs a legédesebb...


2015. febr. 14. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elhagyná a gyerekeit és a VÁRANDÓS nőjét? Ilyen takony embert...
2015. febr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És én is pont arra gondoltam, hogy még mindig olyan, mint egy kamasz, akkor semmi garancia nincs rá, hogy mondjuk 2 év múlva nem tenné meg ugyanezt velem.

Vagy esetleg 10 év múlva.

Mert most esküdözik, hogy élete legnagyobb baklövése volt, hogy elhagyott, de ez addig nem jutott eszébe, még be nem következett a gond.

2015. febr. 14. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Mond el a csajanak,hogy milyen ember....De meg menj vissza kulfoldre,egy szeles mosolyal!
2015. febr. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudja, tegnap derült ki minden.

Elmondta ugyanazt kb., amit én Neki még évekkel ezelőtt. Hogy annyi férfi van a földön, miért pont Ő, nem igaz, hogy nem lett volna más, stb.

2015. febr. 14. 17:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg Kérdező, de azt hiszem Te sem vagy jobb a Deákné vásznánál.

Ha Nálad a viszony szexet jelent, akkor a pasi megcsalta a Párját, Te pedig elcsábítottál a családjától egy apát.

A pasi 19, Te pedig 1 híján 20 van.

Sajnálom, de nekem ez jött le a történetedből.

Egyébként gratulálok a játékodhoz, jó móka lehetett.

2015. febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
# természetesen van=vagy, sajnálom
2015. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fényember ***** válasza:
Szerintem kicsit megbosszultad az anno sérelmeidet ezzel...amit nem mondok hogy rosszul tettél de persze nem volt szép dolog...amúgy az én véleményem szerint csak a hapi vágyik egy olyan nőre aki nem szült még nem nevelt fel xy gyereket és azt hiszi újra kezdheti ugyan onnan...mellesleg az embrek nem változnak...ha majd te is szülsz neki xy gyereket és te is megviselt és "használtabb" leszel majd téged is ott hagy...szóval szerintem húzz vissza külföldre és csak kis mértékben legyen bűntudatod...de csak a gyerekek miatt...amúgy meg csak megbosszultad azt amit anno ők tettek veled...maguknak köszönhetik ennyi
2015. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A csávó elég szemét illetve felelőtlen! Gyerekek család, és elhagyja őket egy gyerekkori szerelemért... Bocsáss meg kérdező de te is tudtad ezt miből gondoltad hogy játszhadozhatsz ennyi ember életével érzéseivel?

Szerelem ide vagy oda, ez nagy felelőség... Ha kalandnak szántátok titokban kellett volna tartani, de így vállald fel a pasit gyerekestül mindendenestül be menekülj el!!!!

2015. aug. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!