Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem kér túl sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem kér túl sokat a pasim?

Figyelt kérdés
Röviden, és tömören, van egy jól kereső pasim, aki kivett egy hét szabadságot. Én viszont keveset kereső nyáron dolgozó diáklány vagyok, akinek kéne a pénz, mert most megy egyetemre. A pasim azt várja tőlem, hogy kivegyek emiatt egy hét szabit én is. Én viszont mondtam, hogy egy részről nem tudok egy hét szabit kivenni, mert kelleni fog az ember, más részről pedig nem is akarok kivenni annyi szabadságot, mert szükségem van minden lehetséges pénzre, amit csak meg tudok keresni. Kivettem 4 napot, és még mindig elégedetlen. Csak szerintem vár túl sokat? Miért nem lehet megérteni, hogy nekem nincs, aki pénzt adjon a tanév alatt, ezért gondoskodnom kell magamról? Szerintem szörnyen nagy önzőség, hogy azt kéri, ne dolgozzak egy hétig a nyáron, amikor egyáltalán semmilyen konkrét programunk sincs, hogy amiatt kéne egy teljes szabad hét. Ő egész évben dolgozik, mert nem tanul, én viszont csak nyáron tudok igazán pénzt keresni.

2017. aug. 14. 09:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Miért vagytok egymással? Ezt mindketten kérdezzétek meg magatoktól s magatoknak válaszoljatok. Adjatok egy napot erre, majd még egyet megemészteni a választ. Utána beszélgessetek róla.
2017. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Megmondtam volna,hogy ha besegít anyagilag,minden további nélkül kiveszem azt az 1 hét szabit.
2017. aug. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!