Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ha bámulgatsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ha bámulgatsz egy jó nőt és az leszólít téged ott helyben (mert neki is bejössz), mi a reakciótok? Mit gondoltok magatokban, hogy éreztek?

Figyelt kérdés
Létezik, hogy a fiú megszeppen és nem igazán tud normális kommunikációt vezetni?
2017. aug. 15. 17:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Én tuti hebegnék habognék... :D

Kéne pár másodperc mire helyre állnék.

2017. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Keresném a kandi kamerát.
2017. aug. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak össze vissza beszéltem :DD
2017. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen meglepő lenne hiszen ilyen csak szinte a mesében van!

Szóval meglepődnek elsőnek és ilyenkor az ember alig tud kinyögni egy rendes mondatot és ha még így is ott marad a nő akkor próbálnák értelmesebben kommunikálni vele !

2017. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem esnék kétségbe, sőt nőne az önbizalmam, csak magabiztosabb lennék, de azért lehet hogy meglepne, és a humorérzékem nem jönne elő azonnal.
2017. aug. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én el sem tudnám képzelni a szituációt, ilyen nem fordult még elő velem, úgyhogy igencsak meglepődnék.. De lehet hogy mégsem. Sok éves tapasztalatom révén lehet hogy előállnék valami frappáns válasszal, de régebben biztos megszeppentem volna...
2017. aug. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!