Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jellemző ez pár férfire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jellemző ez pár férfire?

Figyelt kérdés

Egyszer visszautasítják őket, bosszúhadjáratot esküsznek a nők, világ ellen. Vagy nincsen mondjuk 23 évesen barátnőjük, ezért itt gyalázzák a nőket lépten-nyomon.

Nekem is 25 évesen lett először barátom, mégsem éreztem ezt a tehetetlen gyűlöletet addig, pedig eleget bántottak fiúk-férfiak. De van két idősebb nőrokonom, egyik harmincas, másik negyvenes, nem volt soha senkijük, mégis békében eléldegélnek.

Értem én, hogy máshogy vagyunk bekötve, de mit tehetek én arról, hogy egy számomra ismeretlen fiúnak nincsen nője?


2017. aug. 15. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Kit érdekel...

Foglalkozz azokkal, akik értelmesek.

2017. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A legrosszabb ***** válasza:
67%
Nem tudom, mutasd meg te is a csöcsödet!
2017. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb probléma az, ahogy egyes nők, sőt, mondanám, hogy a nők nagyobb része viszonyul a férfiakhoz. Amikor megkeresed udvariasan, kedvesen, és válaszra sem méltat. A teljes leszarás. Sok férfi szerintem ebbe fárad, szürkül bele.
2017. aug. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert a férfiakban sokkal erősebbek a hormonok. Mindig azt szoktam mondani ez olyan, mint a szarvas-őz. Az első vad is tud lenni, a második általában mindig békés.
2017. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Kár, hogy ellenőrizhetetlen a meséd. Lehet itt kardoskodtál pár éve te is :D Most meg felültél a magas lóra.
2017. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem csak férfiaknál van. A nők között is vannak olyanok akik azért, mert egy bunkó volt velük elkönyvelik, hogy az összes férfi bunkó.
2017. aug. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Mert a média - én is felhozhatom, ha más is - folyton azt mondja, hogy neked, a nőnek, tökéletesen kell kinézned. A kövér/ronda lány csak vicces, vagy ő a csattanó.


Ezzel szemben hiába vagy Emma Stone vagy Alice Eve, akkor is csak Jonah Hill vagy Jay Baruchel jut. Mert az ilyen filmeket a ratyi kis ronda írók írják, akiknek a nő egy nyeremény, ami jár, ha ötös lesz a dogájuk vagy ha kétszer fogat mosnak mindennap.


Mert mi nők tudjuk, hogy a férfiak és a nők sokszínűek. Előzőt a filmekből, utóbbit tapasztalatból. Nem mindig voltunk feltüntetve, és nekünk kislányként sokszor férfi karakterekkel kellett azonosulnunk. Ami nekem nem számít, mert a karaktert néztem mindig, nem a nemi szervet. Azelőtt voltam Ghostbuster (Egon), mielőtt a női verzió megszületett volna, Marty McFly is voltam (húgom meg a Doki). Mulder és Scully is voltunk, és akkor sem számított, hogy Mulder-nek kukija van, csak az, hogy ő tök olyan, mint a húgom, én pedig nem azért voltam Scully, mert lány akartam lenni, hanem mert állandóan forgatom a szemem az idiótákra.


Tehát mi megtanultuk az embert látni. Akikről beszélsz? Azoknak nem vagyunk emberek. Trófea talán. Kiegészítő. Aki csak egy 2D-s karakter.

2017. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam is van olyan illető,aki akkor sem néz szarba sem,ha normális vagyok vele,válaszra sem méltat.Pedig aztán jól belém rúgott,szóval ennek inkább fordítva kéne lennie.Meg vannak férfiak,akik jól beletapostak a lelkivilágomba.Mégis szeretem őket.Azért,mert mondjuk három ember bántott,nem fogok utálni három milliót,de még azt sem tudom szívből utálni,aki megbántott.Na most ezzel sok nő és sok pasi nincs így,de az már legyen az ő bajuk.Mindenki azt hordja belül,amit megteremt magában.Én például már tudok tovább lépni,ha valaki leszar.
2017. aug. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Amikor megkeresed udvariasan, kedvesen, és válaszra sem méltat. A teljes leszarás. Sok férfi szerintem ebbe fárad, szürkül bele."

Lehet nem kellene minden nőneműt ismerkedős/dugós privátokkal bombázni, akkor talán szívesebben válaszolna rá az ember, ha nem napi harmincat kap belőle. De még itt is, pedig ez nem egy társkereső oldal, se kép, se adat rólunk, mindössze annyi tudható, hogy nők vagyunk és már jön is az üzenet dömping.



Szerintem a nők sokkal inkább kibeszélik magukból a gondjaikat és nagyobb valószínűséggel dolgozzák fel ezeket, így kevésbé gerjed bennük harag.

2017. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!