Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van még mindig ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van még mindig ez a férfinak kell a védelmezőnek és a biztonságot nyújtónak lennie féle elavult nézet?

Figyelt kérdés
Úgy látom, hogy emancipáció van, de hogy fér ez össze? Már nem kell védenünk senkit, mert nincsenek kardgofú tigresek és nincsenek mamutok amiket lekell vadásznunk tehát nem értem azt, hogy mi miatt kéne védelmet biztosítanunk? :D Ezt a magasság fétist se értem mi a fene gond van azzal, ha egy pasi 10 cm-el alacsonyabb, mai világba már miért kell ezzel foglalkozni? Nem a teljes egyenlőség felé kéne törekedni, hogy ne kelljen előírt elavult nemiszerepek szerint élni? Emancipáció és ez a párkapcsolati maradiság valahogy nem fér össze. :D
2017. aug. 15. 20:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
Háború még lehet attól, hogy most még nincs. Reménykedj, hogy nem lesz és jól védik a határokat. :-) Teljes EGYENLŐSÉG soha nem lesz, mert a férfiak nem tudnak szülni, a nők meg nem tudnak felcsinálni egy másik embert természetes úton. Az EGYENJOGÚSÁG és az EGYENLŐSÉG két különböző dolog, ne keverd.
2017. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
70%

Ahogy elnézem ezt a sok hisztipistit, lassan már menstruálni fogtok.

Aztán tényleg nem lesz semmi különbség a nemek között.


Nektek miért baj, ha a nő nem törékeny és 50 kilós?

Vagy miért baj, ha nem 20 éves? Ma már 50 évesen is lehet szülni, sőt fel is tudja nevelni.


Valahogy mégis a 20 éves, 50 kilós csajra áll a farkatok.


Az emancipáció jelentésével pedig nem vagy tisztában.

Inkább művelődj gyakorizás helyett!

2017. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
#1 Rossz példát hoztál fel, mert szerintem pont ez a dolog teszi egyenlővé a nőt és a férfit.
2017. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

Először is: a női testfelépítés attól,hogy egyenlőség van,nem fog megváltozni. Ha egy pár olyan helyzetbe kerül,ami úgy kívánja,hogy a fiúnak meg kell védeni a lányt,akkor nem árt ha nem 165 cm és 50 kg.


Másodszor: ez egy ösztön. Mindenki olyan párt választ aki neki szimpatikus és ösztöneiben is biztonságot sugall.


Harmadszor: említetted a magasságot. Az én párom kb 2-3 cm-rel magasabb mint én. Én ezt így szeretem,de van akinek ez nem tetszik,az másmilyet választ. Ízlés dolga.

2017. aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
6%

Hát figyi,ha idejössz,elveszel férjül,főzől,dolgozol rám,én meg itthon lehetek,egésznap,amikor itt vagy dughatlak,akkor semmi probléma,igazad van,ez egy maradi nézet.


Tudod azt szokás mondani férfi körökben,hogy a férfi 3 dolgot szeret csinéálni: 1.: egy jót enni 2 egy jót dugni 3 egy jót aludni

2017. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a példa jó, az egyenlőség az, ha a két fél ugyanazt tudja, a nő és a férfi még szaporodás terén sem ugyanazt tudja. Ha a természet nem tol ki az emberrel, tehát vegyünk szaporodásra képes egyéneket, akkor egy nőnek sokkal kevesebb gyereke lehet, mint egy férfinak, a terhességgel járó nehézségek nagyobb részét a nő viseli 9 hónapon keresztül, miközben akár ugyanaz a férfi a 9 hónap alatt több tucatnyi nőnek csinálhat gyereket.
2017. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
10%
A paranoiás nők vannak erre rápörögve.
2017. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
60%
Azért nem kell 10 centivel alacsonyabb, mert hülyén néz ki egy alacsony pasi. Ennyi. Fura a testfelépítésük és nem vonzóak. És ja, ma nem kardfogú tigrisek vannak, ellenben vannak a hozzád hasonló, frusztrált, nőket nem tisztelő kis nyomorékok akik bárkire rávetik magukat egy rosszabb napjukon és megerőszakolják valami sikátorban. Na, az ilyenek ellen kell a barátom, hogy hacsak egy rossz beszólást megeresztenek, mert azt hiszik, gyenge (ugyanis 55 kiló, viszont baromi erős), akkor kiverhesse a fogait az illetőnek.
2017. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%

Gondolom, trident az. Nézd, a férfiak itt mindig az ösztönnel jönnek. Engem ez nem zavar - de én is hadd jöhessek ezzel.


Nem tudom megmagyarázni, miért. De az, hogy a férfi nagy, én meg pici, megmelengeti a lelkem. Nem szoktam az ilyet analizálgatni, ez van, így fogadom el magam.


Ne írj rám, nem érdekel a privát sirám.

2017. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom bogárka! Miért a nők a család összetartók,háztartást vezető "tyúkanyók"! Akik napi szinten kidőlnek a sok"apróságtól",mint főzés,takarítás,rámolás,bevásárlás,minimum 80% gyereknevelés,na és ugye a Szülés.

Egy férfinek belül kell férfinek lennie!A kisugárzása,az egészséges magabiztossága,a gondolkodása,a döntései.

Nem azzal van a baj,hogy 10 cm - el alacsonyabb.Hanem,hogy a mai férfiak,(Tisztelet a kivételnek,elférfiatlanodtak!) Ha rájuk néz az ember,nem egy igazi férfit lát.Aki lecsap egy esetleges támadót.Lerázza az erőszakos embereket.Segít bevásárolni.Megszerez és megtart!El tud látni,ha beteg vagyok.Ki tart mellettem és támogat!Aki a gyermekeim apja lenne.Aki az ágyban is tudja mit akar és megtanulja nekem mi a jó!(Nem pl,ide jön sírni.)

Határozott,akár egész családot érintő kérdésekben is tud töntést hozni.Stb.Stb.


Lázadhat,mind a két nem!

"!Jajjj hiába vagyok nő,nem főzök senkire.,,

"Férfi vagyok,a nők akartak jogokat,akkor munka után szakadjanak meg a bevásárlásban,főzzenek takarítsanak,és órákon át bírják az ágyban.(Holott általában a férfiak buknak ki előbb.;) ),,


Kezdetektől, meg vannak a "szerepek" ! Bizonyos dolgok,a nőknek mennek jobban/kézenfekvőbbek. Bizonyosak,pedig a férfire jutnak.Igen,otthon is!!


Nem az a baj,hogy alacsony!Hanem,hogy ezen kesereg- feszeng.Ahelyett,hogy tudomásul venné,hogy ennyi az annyi!A képességeire fókuszálna,lazább lenne és megmutatná a nőknek,hogy Igen is ő egy Férfi,akire lehet számítani.Egy mosolygós- erőt sugárzó férfi,sokkal szimpatikusabb,mint egy "a világot is utálom,semmire sem vagyok jó,depis leszek és 220 kg -ra hízom magam"(nem a betegekről van szó) féle.

Nem azt mondom,hogy így minden nőnél van esélye,de több 100%- al nő az esély!!!


Egyébként a nők is lázadhatnának,a "nem modell alkat" nem kell! Ha az első randin nem dobja szét a lábát nem kell. Ha szét dobja,akkor kva! Stb,miatt!! ;)

2017. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!