Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális lehet az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális lehet az a pasi, akinek üres a facebook adatlapja, semmit nem posztol és alig van fényképe? 16/L

Figyelt kérdés
2017. jún. 3. 20:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi a f...asz az a facebook??? HA????
2017. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
igen,lehet az,viszont nálad gyanú merült fel.
2017. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%
Igen. Nekem sincs SEMMI rajta. Nem is posztok semmit. Néha játszok rajta, meg elkérem a leckét ha hiányoztam. Ehez minek kitölteni bármit is? O.o
2017. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátomról semmilyen kép sincs fent, sőt még adatok sem. Csak a suli miatt regisztrált és azért, hogy tudjunk írni egymásnak.
2017. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%
Hát lehet hogy normális, csak nem használja a facebookot. De hogyha nem ismered személyesen akkor ne nagyon foglalkozz vele, mert lehet hogy nem az akinek mondja magát. 16/L
2017. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális? A normálisságnak semmi köze a facebook-hoz.
2017. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

Tudod mi a szívás? Hogy nincs Facebookom xDDDDDDDDD


Akkor rólam mi a kis véleményed? :) Nyugodtan írd le ide... Vagy akár privátba... Mond csak... Nem vagyok ember? Vagy? Kérem a véleményed.


F/17

2017. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az sokkal kevésbé épelméjű, aki ott éli az életét, és fontosabbnak tartja az ottani dolgokat a valóságnál...
2017. jún. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
igen...valakinek van élete is, nem csak a facebook előtt ül, és minden jelentéktelen, unalmas vergődését posztolja :D teljesen normális.
2017. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%

az olyanoknak van igazán élete

nem szereti ha az élete minden egyes percét több millió ember láthatja

ha te is bele gondolsz abba hogy bármit amit fel raksz mindenki láthatja

ha privátba írsz valami vagy intim képet küldesz azt nem csak te meg a másik fél látjátok

most meg hogy valaki nem is használja a facebookot ?? én is csak a messengert használom egyedül

2017. jún. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!