Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok! Milyen testalkat jon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Milyen testalkat jon be nektek?

Figyelt kérdés
Oszintet szeretnek. Fiuk maradjanak ki ebbol lecci.

2017. aug. 16. 10:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem, a 15-25% közötti férfi testalkatok jönnek be.

2017. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez a %-os nagyon jo :)
2017. aug. 16. 10:09
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Csatlakozom az elsőhöz
2017. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Magas, izmos-szeles vallu. Eros karok de nem az a gyuros szalkas alkatu. A pocin egy keves fogni valo, nem jo a kockahas.

Szoros mindehol, meg a fenek es hata is.

Kb mint fiatalon Sir Sean Connery( strandolos szekes kep, ahol egy csaj ul az olebe) es Bud Spencer( mikor vizilabdazott.

Karakan arc, erosebb all.

Rovid haj vagy inkabb kopasz.


Ilyen a volegenyem szerencsere :)

22L

2017. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Alapvetően úgy vagyok vele, hogyha az arca tetszik és szimpatikus, kb. mindegy, ameddig nem anorexiás, szumóbirkózó vagy ilyen nagyon durván túlgyúrt. De ha olyan testalkatot kellene mondanom, ami inkább be szokott jönni, az nálam az 1. képéről, az a 35-20% közötti (szoktam szeretnoi a mackós srácokat, párom is az).
2017. aug. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Nekem a vekony, szalkas, amikor nem feltunoen szelesebb a vall mint a csipo. Nemtom nekem a szeles vall inkabb furcsa. A vekony sracokat szeretem akiken van nemi eletben maradashoz szukseges izom is :D
2017. aug. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Nekem 30%-ig elmegy férfi kategóriában .35%-os az már a nagyon túlsúlyos,az nem.Nem testalkat alapján választok,összességében nézem a dolgokat.Nagy sörhas ne legyen,mivel szeretem a fejemet hasra rakni,és egy nagy gombócra nem tudom,a többi nem érdekel.
2017. aug. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%
3 kivétel van a többi jöhet: ne legyen vézna 45 kilós vasággyal együtt, ne legyen a tipikus kopasz kigyúrt, és ne legyen a 160cm 130 kilós szétfolyós. Ezeken kivül jöhet 
2017. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Nekem a mackós, de nem elhízott tetszik. A férjem olyan alkat, mint az első által linkelt képen a 25%-os. Emellett az a zsánerem, ha szőrös az illető, biztos valami rejtett medve-fétisem van :D
2017. aug. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A lényeg hogy legyen rajta mit fogni. Amúgy nem sokat számít az ideál, én mindig is a magas pasikat preferáltam, a vőlegényem pedig csak pár centivel magasabb nálam, mégis így a tökéletes :)
2017. aug. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!