Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Milyen férfi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Milyen férfi az ideálotok?

Figyelt kérdés

Külsőleg: testalkat,magasság,szemszín,hajszín ?

Milyen legyen belsőleg?



2017. máj. 26. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Jason Momoa -filmeken kívül magánemberként,belsőleg is rendben van.

Ő tényleg álom férfi,szép a mosolya,van haja-erős vállas és pozitív gondolkodású.

2017. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Csóró,nincs lakása,kocsija,minden pénze elmegy az albira csak,hogy ne mamahotelben éljen,átlagos,vagy kisebb méretű a farka de ceret engemet mert nekem csak ez cámít :)))))
2017. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Az álom pasim ilyen:


külső: kövér(kés), pocakos, kb. 165-170 cm, barna szemű, haja nincs, mert kopasz


belső: egocentrikus, önző, nárcisztikus, empátia mentes, agresszív, tudatlan tudálékos/mindent jobban tudó és értő, manipuláló, állat utáló (magán kívül), szak és kultúr barbár

2017. máj. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Külső: passz.

Belső: gazdag érzelemvilágú, nyitott, jókat lehet vele beszélgetni, erős és érett szexualitással rendelkezik, nem telepszik rám, nem akar manipulálni és irányítani.

2017. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Testalkat: A testalkat, ami nekem bejön azt én "lecsúszott sportolónak" hívom. :D

Azt úgy kell elképzelni, hogy van rajta izom és háj is. Imádnám ha végre összehozna a sors egy ilyen férfival. Kb. ilyen testalkatra gondoltam:


[link]


Magasság: 165-185 cm.


Szemszín: barna


Hajszín: barna, fekete, kopasz


Kedves, toleráns, humoros, empatikus,nyitott, komoly de tudjon laza is lenni, megbízható, hűséges, monogám, szeresse a kutyákat( Ha a németjuhász kedvelő akkor nyert ügye van :P). Így hirtelen ennyi.

2017. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Külsőleg.az ilyen kidobó féle férfiak. Hm mit nem adnék egy ilyenért.
2017. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Külsőre: körülbelül hasonló magas mint én, sötét szőke-vörös-világos barna haj (de az is tetszik, ha nincs), szemüveg, kék szem, kedves, mosolygós arc (olyan élettel teli), testalkatra inkább átlagos.

Belső: kiegyensúlyozottság, önbizalom, határozottság, fontos, hogy tudja, ki ő, mit akar, legyen családcentrikus, ne fosson be, ha megemlítem, hogy de aranyos volt az a kis srác a villamoson. Legyen hasonló az érdeklődési köre (nem kell egyeznie, de jobban érzem magam bölcsész beállítottságú pasikkal), lehessen vele sokat beszélgetni bármiről, a leglényegtelenebbtől a legfontosabb dolgokig. Engem szeressen igazán, azért aki én vagyok, és én is azért szeressem őt, aki. Tudjuk egymást tisztelni akkor is, ha valamelyikünknek elgurul a gyógyszere. Passzoljon a humorunk, ha valamelyikünk elbénáz valamit, akkor tudjunk együtt nevetni, legyenek belsős poénjaink. Egyszerűen csak ő legyen a legjobb barátom, az, akivel a legjobb együtt lenni és érzem, hogy bármeddig el tudnék lenni vele.


22N

2017. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

külső: barna szem, sötét haj, vékony/átlagos alkat, ne legyen "nőies csontozata" pl. széles csípő, nagyon keskeny váll; ha nálam néhány centivel magasabb már jó - ne legyen nálam alacsonyabb


belső: jó humorérzék - fekete humor, értelmes, hasonló gondolkodás a legfontosabb témákban, érzékeny, képes megnyílni, nagylelkű, segítőkész, kitartó, bájos (legyen szeretetreméltó)

2017. máj. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szeretem ha egy férfi izmos. Nem arra gondolok amikor full ki van gyúrva, kockahas stb, hanem ha mondjuk megemel valamit akkor azert latszodik, hogy van ott valami. Széles vállak, izmos lábak, (szintén csak "szolidan"),nem "pálca" lábak, "tiszta", kifejező arc, sima, egyszerű hajviselet, színe nekem igazából teljesen mindegy. Legyen nálam kicsivel magasabb, ha netán magassarkút vennék fel, ne legyek magasabb nala. Kb 170-80 cm. Szeretem a kék szemű férfiakat. Belsősleg pedig legyen tisztelettudó, alázatos, ha kell, tisztaszívű, őszinte, bátor legyen, ugyanakkor ne vakmerő, nagy szíve legyen, gondoskodó, ha kell harcos, ha kell gondoskodó, gyengéd. Tudom, nem aktuális a kérdés, de hátha valaki erre téved, mint én!:)
2017. okt. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!