Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szexibb lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szexibb lett a pasi a "beavatkozás" után, vagy kár volt elrontani az eredetit?

Figyelt kérdés
A kérdésem az alábbi videóra vonatkozik: http://www.youtube.com/watch?v=JP9173L-CCQ
2010. máj. 24. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát fiatalosabb lett, de a pasas eleve nem "szexi"! Szerintem!
2010. máj. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egyetertek az elsovel. meg annyi h kicsit muszinu a haja, szoval eleg gaz h eszreveheto h festve van. na meg mit csinal mikor elkezd lenoni?
2010. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé mű lett.
2010. máj. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Személy szerint én eléggé viccesnek találom férfitársaim hiúságát, amikor azt hiszik hogy valaki ősz hajjal nem lehet jó pasi.

[link]

2010. júl. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
fiatalabb lett
2010. júl. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
utolsónak: nem is tudtam, hogy a hajfestéktől vki fiatalabb is lehet:o
2010. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fiatalosabb de csúnya...viszont az a link amit az egyik előttem levő válaszoló tett be..az már szexy...
2010. júl. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10 évet fiatalodott, bár egy sötétebb hajszín jobb eredményt adott volna.
2010. júl. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
H ilyenen töröd az agyad akkor a "Restoria Colour Discreet"-sampont ajánlom. Kékesszürke-fehér doboza van és az eredeti hajszínedet hozza vissza. Apám is használta és festékmentesen visszaadta a hajszínét. Nem volt lenövés sem mert az eredeti hajszín nőtt tovább.
2010. júl. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez az:

[link]

2010. júl. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!