Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, milyen közeledés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, milyen közeledés (testileg) az, ami kifejezi a vonzalmat, de nem túl tolakodó?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy kölcsönös a szimpátia, és kissé bizonytalan, hogy ez "csak" barátság-e, vagy lehet belőle több is. Rendszeres a testi érintkezés (puszival köszönés, simogatás, néha simulással határos ölelkezés, sőt egyszer a lány arcát is megcirógattam), de én gátlásos vagyok, és nem tudom, hogyan puhatolhatnám ki, hogy most mi is van. Ti mit ajánlanátok, mivel folytassam? Fogjam meg a kezét? Vagy álljak mögé, és karoljam át hátulról mondjuk a hasánál? Esetleg ha legközelebb ölelkezünk, akkor puszilgassam az arcát? Kicsit tartok attól, hogy átbillenek azon a határon, ahonnan már nincs visszaút, és ha ő nem akar semmit, akkor megszűnik köztünk a jó viszony. Ti mit tanácsolnátok, mi lenne a helyénvaló közeledés? Tapizni nem akarom, nem az én stílusom. Köszönöm a tippeket.

2017. aug. 16. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, hogy érezze, hogy bejön neked, de ha te neki nem, akkor vissza tudj vonulni, hogy nem is akartál ismerkedni.

Legyél férfi! Mondd meg neki, hogy te többet akarsz tőle, aztán lesz ami lesz. Ezerszer jobb, mint addig taktikázni, amíg a csajt más viszi.

2017. aug. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem pl az tetszene, ha a pasi mellettem áll, és átkarolja a karomat (vagy hogy mondjam:D). Ha alapból meglenne a szimpátia+tetszene a pasi, akkor én oda lennék :D ilyenre gondolok, csak a kéz nem a vállon, hanem a felkaron pihenne: [link] Ha velem ezt csinálnád, akkor tuti elkezdenék kombinálni, hogy akkor vajon most tetszek-e neked és azért csináltad-e, sőt a végén szerintem még meg is ölelnélek :D
2017. aug. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!