Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az a pasi aki épp tetszik, arról semmi rosszat nem tudok elképzelni?

Figyelt kérdés
Van egy srác...hát a szemembe 10/10es külsőleg. Egyszerűen rá gondolok es végem van. Ha meg arra gondolok, hogy rámnézett, hozzám ért, mosolygott akkor.. értitek? Rám...aki hozzá képest egy atomcsapás. Nem értem, hogy tetszhetek neki. De teljesen elvesztettem az ítélőképességemet és egy félistent látok benne. Nem látom azt aki valójában, mert a külsőfélistensége árnyékolja be igaz énjét. Mit tegyek, hogy ezek a képzelgések a realitás talaján maradjanak és ne a következő 3 szó után ugorjak ágyba vele.
2017. aug. 16. 23:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10: Felesleges szépíteni. Egyszerűen ösztönlények. Ennyi.

Tényleg rohadt kíváncsi vagyok, milyen pasi lehet az ilyen.

2017. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kezdeti köd. Ezután szokott jönni a baromi nagy kiábrándulás, amikor már felfogod, hogy nem tökéletes ő sem.

Mit tegyél? Tudatosítsd magadban, hogy ő is csak egy ember.

2017. aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mert ha kefélsz egy jót egy jó pasival, akkor mi van?


Jó... ez biztos a gyéká hatása, de itt csak kétféle csaj kérdez: az egyik luksógort csinál egy kisebb városból... a másik oldalon meg ott állsz te, meg a többi félőske.


Ha nagyon(!) rogyadozik a lábatok egy fickó láttán, akkor el kell esni lányok. Ilyen egyszerű ez...

2017. aug. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!