Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bárcsak láthatnám édes kelyhed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bárcsak láthatnám édes kelyhedet mit jelent egy még kezdődő kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy nagyon komoly sráccal ismerkedem, aki olyan, mint az IGAZI. Tökéletes, romantikus, nagyon helyes, utálja a net világát, komoly ember és egyszer csak ilyent mondott, hogy Bárcsak láthatnám édes kelyhedet. Erre én megírtam, hogy akkor nem fogod, mert nem kérek szex kapcsolatot! Erre ő megbántódott, hogy ő nem is gondolt ilyenre és ő meg nem szereti ezt a stílust.

Most mit tegyek? Ti értitek ezt a kehely szót, hogy mit jelent? Mert Akitől ezt kérdeztem mindenki arra gondolt, amire én, de nem szexet?!



2017. aug. 17. 09:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Max úgy értette, nem szexkapcsolatra gondolt ő sem, de ettől független szerintem is a muffod az a kehely.

31/f

2017. aug. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A kehely elvileg a méh szimbóluma. Nem tudom, hogy értette a srác, de nekem is a szex ugrik be. Egyébként hogy a székről lefordulnék ha valaki ilyen középkori szöveggel jön. Nem az a romantikus ha hasonlatokkal, ködösítve adja a tudtodra hogy d.gna egy jót.
2017. aug. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
#2 metafora*
2017. aug. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%

Azt mèg hozzátenném, hogy egy normál kapcsolatban is kívánhatják egymást a felek. Szerintem már lefeküdne veled, amit te elég hülyén reagáltál le. Mióta vagytok együtt ?

31/f

2017. aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 acelsziv ***** válasza:
Ki akarna nyalni. Mi nem világos ezen? Attól hogy komoly még nem impotens.
2017. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Dedó 2
2017. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A mézescuprod kell neki no!
2017. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
Dugni akar. De én is röhögve elhajtanám azt, aki nem képes normálisan megfogalmazni amit mondani akar.
2017. aug. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

Na,ahelyett,hogy őt kérdezted volna...ja,tudom,oviban ilyet nem csinálunk. És kulturáltan is nemet lehet mondani. Vagy a "jó a s.gged,kő kóla" jön be inkább? Nem vagy te ahhoz a sráchoz való.

Mondjuk a válaszadók lányok közül senki.

2017. aug. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Most mit tegyek?"


Lefordítom neked a te nyelvedre a mondatot: "Kanos vagyok csibém. Mutasd a pnádat, hö!"


És hát a válasz egyszerű kérlek: akadj le róla, mert messze nem vagytok egy színvonalon.

2017. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!