Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel tavaly nyáron jöttünk össze, de távkapcsolatban éltünk fél évet, és amiatt sok apróságon veszekedtünk. Januárban, még mielőtt összeköltöztünk volna, szakított velem miután vagy egy hónapig szívta a vérem mindenféle kitalált dologgal, meg egyébként is elég nárcisztikus személy. Rá három hétre újra elkezdtünk beszélni, ő el is ismerte a barátaimnak, hogy még mindig szerelmes belém, de nekem soha és minden alkalommal közönyös volt. Egy idő után belefáradtam abba, hogy miket mond a barátaimnak és hogy velem mit csinál, szóval fogtam egy kis oregánót, majd dohánnyal keverve cigipapírba rakva arról küldözgettem neki képeket, hogy miatta herbálozok. Egy hét után végre megadta magát nekem február végén és újra összejöttünk, azóta összeköltöztünk és jól megvagyunk. Elmondjam neki, hogy akkor átvertem ezzel, vagy ne?
2017. aug. 17. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég idióta csajszinak tűnik. Ha drogozol miatta, akkor összejön veled... Sok szerencsét hozzá!

A kérdésre a válasz, ne mondd el, kár terhelni vele.

2017. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%

Volt egy ilyen kérdès a múlt héten. Mondtam a csajodnak, hogy vágjon ki.

31/f

2017. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám el...
2017. aug. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A nárcisztikus-idegbajos csaj és a "magáért nem képes kiállni" féle pasi. Hm. Szép pár vagytok,hajrá!
2017. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, a leírtak alapján, inkább ne mondd el.
2017. aug. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!