Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy sokáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy sokáig szerelmes voltam belé, vagy csak félreértené?

Figyelt kérdés

Komoly, kiegyensúlyozott párkapcsolatban élek, lassan 5 éve. Szeretem a párom, elégedett vagyok vele, nincs semmi probléma. Azonban még a kapcsolatunk előtti időben szerelmes voltamegy (akkor még osztálytárs) srácba. Mindenki szerette, a srácot, rengeteg lány odavolt érte, de csak 2-en voltunk a szűkebb baráti körében, mégsem mertem soha elmondani neki. (elég bátortalan voltam)

Megkérdezhetem utólag, hogy tudta-e, hogy szerettem, vagy csak félreértené? (Mert már ha egyedülálló lennék, se jönnék össze vele.) Kíváncsi vagyok a válaszra.

Te megkérdeznéd?



2017. ápr. 20. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Mi a fenének kéne ezt elmondani? Miért a múltban élsz? Min változtatna azon, ha elmondanád? Egyébként csak beégetnéd magad, főleg úgy, hogy semmit se akarsz tőle.


Hahó, jelenleg állítólag boldog párkapcsolatban élsz, akkor miért nem azzal foglalkozol?

2017. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Mi a fenének?

Csak bonyolítaná az életem... és talán a pasiét is.

Meg olyan felkínálkozás jellegű, még ha most nem is úgy gondolod.

2017. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy ez nagyon kikívánkozik belőled, de szerintem már ne hánytorgasd fel. Nekem a leírásból az jön le, hogy neked még mindig érzéseid vannak a srác felé, erre utal az is, hogy megfogalmazódott benned ez a kérdés. Szerintem tartsd magadban, mint egy szép emléket, őrizd magadban, nem kell erről senkinek sem tudnia, a szóbanforgó srácnak meg pláne nem, főleg ennyi idő után. Rosszul venné ki magát a dolog, furán nézne rád, ha ennyi idő után ezt felhoznád neki.
2017. ápr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy mind nemet mondtok, igazából elég fura, csak kíváncsi vagyok, akkor is az voltam, csak akkor félős is. :D

Már egész más szemmel nézek rá, gyerekesnek tartom, szóval tényleg csak a kíváncsiság az ok.

2017. ápr. 20. 18:26
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Eleg gyerekesen gondolkozol, inkabb a tini kapcsolatokba irtad volna ki az idiota kerdesed
2017. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tíz éves stabil kapcsolatban vagyunk, ahol a szex nagyon jó. Pár hete egy régi exem annyit írt az üzenőfalamra, hogy több időm lehetne a barátaimra. A nőm nagyon ideges lett és tízszer is megkérdezte, hogy miért írta ezt, és hogy válaszoltam-e neki. :)

Nincs az az ártatlan üzenet, ami ne tenné féltékennyé a párodat, hát még egy szerelmi vallomás - ha még oly retrospektív is.

2017. ápr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ezt a kérdést mondjuk nehéz úgy feltenni, hogy a másik ne gondoljon bele többet...

Csak akkor kérdezd meg, ha úgy gondolod, hogy fel tudod tenni ezt a kérdést anélkül, hogy hülyén venné ki magát a helyzet. ( Egyébként végül is fel lehet úgy tenni, hogy kiemeled hogy hülyeség, meg ne értse félre, csak utólag kíváncsi vagy. A másik kérdés meg az, hogy miért akarod ezt most megkérdezni)

2017. ápr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, ha annyira kiváncsi vagy a reakciójára, akkor egy vidám, múltidézős tinisztoris párbeszéd közepette felvetheted te is a dolgot.


Persze ez sem garancia arra, hogy nem kezd el kombinálni.

2017. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem elmondhatod, ha jóban vagytok még 😃

Jót mókáztok rajta, hogy mi lett volna ha... 😃

2017. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Kíváncsi vagyok a válaszra."

Mert? Jól esne hallani, hogy "igen tudtam, de leszartam, sosem tekintettem rád nőként"? Esetleg reménykedsz egy "ó de sajnálom hogy nem vettem észre, gyere, pótoljuk be, kényeztesd bátran a péniszemet" jellegű meghívásban? Mindenképpen meg fog alázni a válaszával. Szereted ha megaláznak?

2017. ápr. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!