Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megszívattam szándékosan egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszívattam szándékosan egy lányt. Elmondjam neki a "turpisságot", vagy az már túl nagy szemétség lenne? (biszex téma)

Figyelt kérdés

Alakulóban volt a kapcsolatom egy lánnyal, eleinte nagyon szimpatikus volt, de egyre többet emlegette az exét, ami alapból nem tetszett. Látszott, hogy nagyon kivan az exére, szóval rákérdeztem végül, hogy mi a gond, mert abban reménykedtem, hogy ha kibeszéli magából, lenyugszik, és tovább léphetünk.

De itt jött a hidegzuhany. Kiderült, hogy azért mentek szét, mert az exe biszexuális, és a kapcsolatuk előtt volt 1-2 férfival, és párkapcsolata is volt másik férfival. Azt mondta a lány, hogy tuti meg is csalta, mert egy biszex sem hűséges, majd lehordta minden aberrált, gusztustalan, génhulladék állatnak a srácot. Azt mondta, hogy éjszakákon át nem tudott aludni az undortól, és, hogy azon agyal, hogy vajon az exe dugott-e másokat, vagy pedig őt dugták meg, de egyik verzió rosszabb mint a másik. Ha a pasit dugják, akkor nem férfi, hanem véglény, ha pedig ő dugott más pasit, akkor porig alázta őt azzal, hogy azok után az ő puncijába és szájába merészelte dugni ugyanazt a farkat.

Nekem gyomorforgató volt ezt végighallgatni, mert én is biszex vagyok, de ha ettől eltekintünk, akkor is, mert szinte villogott a szeme gyűlölettől, meg olyanokat is mondott, hogy a barátnőivel közösen alázták szét a srácot.

Le akartam vele zárni az ismerkedést, de végül annyira elkapott a düh, hogy meg akartam szívatni. Elkezdtem durván nyomulni rá, és szex lett belőle, és az volt a tervem, hogy elmondom a szex után, hogy én is biszex vagyok, és amikor torzult az arca az élvezettől, akkor nem úgy tűnt, hogy nem tart férfinak. :D És azt is, hogy vegye szívességnek, hogy gusztusom volt hozzá.

Valahogy megtorpantam, túl nagy szemétségnek érzem, ezért nem mondtam el, és igazából bánom is, hogy lefeküdtem vele, nagyon rossz volt a szex.

Elmondjam mégis, hogy legalább ne hiába legyen az, hogy ráfanyalodtam egy ilyen nőre, vagy hagyjam a fenébe?


2017. aug. 7. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem mondd el neki.
2017. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Már azt sem értem miért folytál bele ebbe. Nem mondanám el amúgy azért lehet dühös csalódott mert megcsalták, rossz volt a kapcsolata. Nem foglalkoznék vele.
2017. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ő maga mondta, hogy onnan gondolja, hogy megcsalták, mert (szerinte) egy biszex nem lehet hűséges :D
2017. aug. 7. 18:26
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Nézd az én pasim biszex ezt sohasem titkolta előttem. Nem ismerkedik másokkal, akármit kérdeztem ezzel kapcsolatban válaszolt. De ha egy olyan biszexet fogtam volna ki aki titkolja, nem őszinte,félrelép én sem biztos,hogy jó véleménnyel lennék róluk. Te sem voltál korrekt vele mert azzal amit csináltál azt erősitted meg benne, hogy a biszexek hazudnak.
2017. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Vidám kis kamukérdés így délutánra. *ásít*
2017. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Mondd el! Hátha kapsz a barátnőitől te is! Megérdemelnéd... POntosan tudtad, h milyen megalázó ez neki, aludni sem tudott, és te mégis megaláztas még jobban? Mióta bűn normálisnak lenni a mai világban?
2017. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem kamukérdés, tényleg rosszul érzem most magam, mert hirtelen felindulásból cselekedtem, és csak anoniman merem felvállalni ezt a történetet.

Nem titkoltam, hogy biszex vagyok, nem is kérdezte...

2017. aug. 7. 18:36
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
Én elmondanám neki és egy percig sem sajnálnám. Ő sem sajnálta azt, akit állítólag még szeretett is.
2017. aug. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Az én férjemről a házasságban derült ki, hogy vannak ilyen hajlamai. (meg még crossdresser is)Nem csalt meg, de bevallotta, hogy férfiakról fantáziál és bár nem próbálná ki mert vallásos, de az alsóneműimet, ruháimat hordta annak ellenére, hogy engem mindez taszított.

Elváltunk.

Sosem jönnék össze biszex férfivel, és nem azért mert megcsalna, hanem mert mindig lesznek olyan vágyai amiket én nem tudok kielégíteni. És ez rossz. És nagyon megbántott a volt férjem, a nőiességemet tiporta sárba, és ezt soha soha nem akarom még egyszer. Nem aláztam meg soha, de a mai napig fáj a dolog. Nem hiszem, hogy ezért még büntetést is érdemelnék ráadásnak.

Értem hogy ha biszex vagy, téged bánt a dolog, de illő lett volna csendben lelépni, és nem belefolyni.

2017. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%

Őszinte leszek:

(elméleti szinten merült csak fel a kérdés, semmi köze a valósághoz.)


HA az én páromról derülne ki, hogy a pasik felé, vagy a pasik felé is vonzódik, ÉS szexuális kapcsolata is volt velük: engem is el fogna az undor.

Nem bírnék többet úgy hozzáérni, mint nő a férfihez.

(és nem érzem magam ezért rossznak,mert ez az én szexuális beállítottságom, megmásíthatatlan, mint az, hogy valaki buz*i e vagy sem.)


Viszont:

Én azt akarnám, hogy a párom boldog legyen. Én mondjuk ezek után biztos nem maradnék vele, de ha egy férfivel lenne boldog, akkor menjen szabadon egy férfihez.

Most mit tudnék ezzel kezdeni? Azt nem akarnám, hogy boldogtalan legyen velem, és ilyen után igazából én sem tudnák vele együtt lenni.


Viszont soha nem aláznám meg ezért, és pláne nem fecsegnék róla másoknak, ez az ő élete..



A kérdésre válaszolva is: nem mondanám el, mert a lányt így is láthatóan bántja és dühös a helyzetre. majd megbékél. Nem értem te minek folytál bele, nem téged bántottak. A lány meg majd feldolgozza, nem rétem,miért kellene még egyet belerúgni olyanba, aki így is szarul viseli láthatóan a dolgokat. ( tudom, hogy ocsmány dolog az is, ahogy ő viselkedett, de ez is csak az ő sérülését bizonyítja az egészből.)


Én inkább maximum megpróbáltam volna megmutatni neki a másik nézőpontot, hogy milyen lehetett a pasijának.


Ráadásul nem tudhatod, hogy tényleg csalta-e. ÉS már nem azért, de azért mait én hallok meleg vagy bi ismerőseim kapcsolatáról, bizony mondjuk úgy, hogy lazábban nagy átlagban azok az erkölcsök.. Lehet, hogy neked véletlenül nem így van, de a többségnél ennek azért van alapja..

2017. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!