Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanár diák:Dkedvel irjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanár diák:Dkedvel irjak neki? és ha igen mit? Most végzek sulivan:D19én 28 ő:D (lány)

Figyelt kérdés
pls
2010. máj. 24. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen jó a helyesírásod, akkor inkább szóban közöld vele, hogy bejön neked.
2010. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Hát ha elballagsz, szerintem nincs gond a dologgal, mert nem lesztek már tanár-diák kapcsolatban.
2010. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Szexxi" tanár bácsi, szeretnék kefélni

Megmutatni, hogy dugok

Ketten a sötétben egymásnak ölében,

Így megbukni nem fogok...


Ez tutti siker ;)

2010. máj. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát de mit irjak neki?:$mert nem tudom mit lehetne:$
2010. máj. 24. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy (néni) , nem értettem ki a fiú és ki a lány :D
2010. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ő 28 én 19:d
2010. máj. 24. 20:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nem igazán értem most melyik lány.. vagy tippem szerint mind a ketten lányok vagytok legalábbis nekem az jön le..Ha nem akkor bocsi..

Nos szerintem élőbe beszéld meg vele mert úgy az igazi...hívd el valami kávézóba vagy valami romantikus helyre parkba vagy ilyesmi s ott mond meg neki..de ne egyből..előtte beszélgesetek erről arról aztán szépen lassan kanyarodj rá a témára... és aztán mond meg neki a dolgokat!!

2010. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Tőkésréce ***** válasza:
amekkora hülye pic$a lehetsz az írásaid alapján, sztem az a legjobb, ha pucsítasz neki :D
2010. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!