Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, ti mennyi mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti mennyi mindent vallottatok be az előéletetekről a jelenlegi párotoknak? Férfiak, ez érdekel titeket?

Figyelt kérdés
Elmondtátok hány férfival feküdtetek le? Elmondtátok, hogy ha megcsaltatok már valakit? Bevallottátok,ha támogatott valaki? Illetve férfiak, titeket mennyire érdekel egy lány múltja? Vagy nem izgat, ha veletek normális kapcsolatot tudott kialakítani?
2017. aug. 18. 11:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mindent tud rólam és azt is őszintén elmondtam neki, amire rákérdezett. De ez kb. az első hónapban megtörtént. Azóta, már több éve, szóba sem került egyetlen ex sem. Minek is került volna, hisz ők, a múlt.
2017. aug. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
49%
Volt olyan baratnom aki ha akarta volna se tudta volna felsorolni kivel fekudt le korabban, meg volt olyan is aki emlekezett rajuk es el is mondta. Valtozo.
2017. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Nem csaltam meg soha senkit ill. nem támogatott senki.

Az exeimről nyilván tud.

Èn is tudok az övèiről.

28n

2017. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Mindent tud rólam, bár nem is nagyon volt titkolnivalóm. Nincs mit szégyellnem.


21/L

2017. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Mindent elmondok, nincs titkolni valóm a múltam is én vagyok és sok mai dolog arra vezethető vissza. Ha a másik vevő a nyílt kommunikációra akkor meg kölcsönösség alapon én is mondom, ő is mondja. Általában azok szégyenlik a múltat akiken átment egy kisebb lakosság, nem most kéne ezt megbánni ráadásul az is te vagy. Vagy elfogadnak így vagy nem. Ha nem, akkor következő.
2017. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Elmondanék mindent, ami érdekli. Csak tudom, hogy ez nem kölcsönös. A prostikról mélyen hallgatna.
2017. aug. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Igen érdekel, mert egyrészt én is elmondom, ha tudni akarja, másrészt magam ismerném meg az esetleges párom, ahelyett, hogy a környezetünk mutatná őt be.

31/f

2017. aug. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Túl sok "elöéletem" nem volt, elötte volt két barátom, szex csak a másodikkal. Ez a kapcsolat több évig tartott, utána egyszerüen "kifutott", ezért megegyeztünk abban, mindenkinek jobb külön.


Ennyi az egész.

2017. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Nem titkolóztam sose, de nem is csináltam nagy faksznit a kérdésből.

Nekem inkább az a gyanús, ha valaki túlságosan érdeklődik vagy épp ellenkezőleg, görcsösen nagy ívben kerüli a témát. Lehet ezt a dolgot természetesen is kezelni.

2017. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Azt fontos tudni h megcsalt-e vkit. De h hány partnere volt, eddig se izgatott nagyon.
2017. aug. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!