Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyire lenne gond,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire lenne gond, ha én alkalmatlan lennék lerakni a jogosítványt?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nem fejlődtek ki bennem rendesen a reflexek, mikor valaki hozzám dob egy labdát nem tudom rendesen elkapni, míg egy átlag ember gond nélkül eltudja. Sulis koromba se ment rendesen a foci, a kosarazás és a röplabdázás, mert reflex hiányosságaim vannak. Előbb a barátommal beszélgettünk erről, azt mondta, hogy a vezetéshez elég jó reflexek kellenek és úgy érzem jobb lenne, hogyha emiatt nem tenném veszélyesebbé az utakat. Azzal semmi bajom nem lenne, ha a barátnőm tudna vezetni, mert nem vagyok maradi és szerintem ezzel semmi baj nincs.
2017. aug. 18. 15:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ferfikent: barmi is lesz ennek a kerdesnek a vege, nehogy autoba merj ulni soforkent...az elso utadon meghalsz/megolsz valakit
2017. aug. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%

Az én véleményem az, hogy Budapesten szinte felesleges fenntartani egy autót, elég hatékony a tömegközlekedés. Vidéken már lehetnek problémák.


F

2017. aug. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Pesttől 20km-re lakok és nincs problémám a távolsággal. A vonat és a busz is közel van.
2017. aug. 18. 15:19
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem zavarna, legalább tudnám hogy nem vagy életveszéjben. Na meg én is leraknám a jogsit.
2017. aug. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%
Akkor kapcsolatra is alkalmatlan vagy.Nem égetném magam veled.Buszozz egyedül.
2017. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
18%
Gondolom ez a reflexhiány másban is megmutatkozik. Nem akarnék egy folyton bénázó pasit, szóval...
2017. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én a rossz szemem miatt nem szereztem jogsit, bár megtehetném, de tudom magamról hogy ezzel veszélyeztetnék másokat ezért nem is erőltetem a dolgot. Szerintem te is ismerd be hogy nem érdemes kockáztatni, ettől egy normális nő szemében nem leszel semmivel sem kevesebb.
2017. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem probléma.
2017. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
31%

Na ácsi. Azért nem kaptad el a labdát, mert vagy 10 perccel később fogtad fel, hogy "ja labda" és nyúltál érte, vagy a motorikus képességeid gyengébbek az átlagnál ? Csak azért kérdem, mert nem ugyanaz a kettő egyrészt, másrészt meg mind a kettő fejleszthető. Ezt derítsd ki, hozd szintre magad, bizonyára képes vagy rá, utána meg szerintem nyugodtan próbáld meg.

31/f

2017. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9 Inkább az utóbbi mivel látom, hogy jön felém, de valamiért nem tudok úgy reagálni rá, mint ahogy kéne.
2017. aug. 18. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!