Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor dönt egy férfi másik nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor dönt egy férfi másik nő mellett, ha folyamatosan kap élményeket az újtól, vagy ha az új eltávolodik, amíg a régit nem zárta le?

Figyelt kérdés

Fél évet voltam együtt valakivel, de utána csak a gyerekek miatt visszament a családjához, megpróbálták rendbehozni, elvannak a feleségével, de nem boldog. Ez már több mint 4 éve volt, annyira szeretjük egymást azóta is, iszonyatosan hiányzunk a másiknak és csak időlegesen sikerül elnyomni ezt.

Most újra felvettük a kapcsolatot és egy szenvedélyes, de szexmentes délutánt töltöttünk el egy hotelben. Nem volt túl jó helyzet korábbi együttélésünk után. De újra előjött minden emlék, a vágynak ugyanazon szintje maradt meg. Ő szeretné ezt még sokszor, és többet belőlem.

Szerintetek, ha többször találkozunk egy-egy napra vagy délutánra akkor végül mellettem dönt? Ha újra átéli milyen mély szeretet és vágy van köztünk, akkor képes lesz eljönni? Vagy akkor dönt mellettem, ha meghúzom a vonalat, hogy mindent csak akkor, ha eldönötte otthon mit akar és elválik.

De akkor meg nem kap impulzust, hogy tényleg milyen jó együtt.

Légyszi segítsetek, hogy mikor dönt egy férfi, ha többször átélheti a másikkal milyen jó és egyre több élményt kap tőle, vagy ha egy vonalat húznak és megvonják tőle? (Kérlek ne írjátok, hogy miért akarok családot szétszedni. A gyerekeik 15 év felett vannak, a pár nem boldog. Igen, családnak együtt a helye, de nem mindenáron. Én tényleg úgy érzem nagyon összeillettünk és imádtuk egymást, de korábban sokkal sokkal jobban szüksége volt rá a gyerekeinek, mint most, amikor elbeszélgetve velük még a korábbi helyzetet is megértették és pontosan tudják már mi volt az.)



2017. aug. 19. 10:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ő 17 évesen házasodott egyébként, 3 gyerekük van azóta, én voltam a gyógytornásza, úgy ismerkedtünk meg. Ez csak néhány részlet, nagyon fáj érte a szívem. De egyébként sok férfi meg tudja oldani a családtól szépen elválást és új kapcsolat felépítését is. És mindkettő élhető marad. Ő miért nem próbálta meg? Ezek a kérdések is felmerülnek bennem.
2017. aug. 19. 10:48
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyu. Voltatok már együtt, így impulzust már kapott. Neked a szeretői szerep úgy látom, hogy nem fekszik így vagy rendezze a kapcsolatát és veled legyen együtt vagy te szívódj fel. Így csak őrlődtök mind a ketten, hogy van köztetek valami, de mégsem. Dönteni kéne valamit, hogy új életet kezdhessetek mind a ketten együtt vagy külön-külön.

31/f

2017. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem most már húzd meg a vonalat. Kapott már belőled,és úgy néz ki sajnos,hogy marad a langyos sz*rban. Sajnálom,tudom mit élsz át.
2017. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így működik. Lehet, te azt érzed, összeilltek, ő nem. Lehet, nem boldog, de mégis őket választotta. Tehát veled sem boldog. El kell engedni.

Semmit nem tudsz tenni, én nem is aláznám meg magam. Ha téged akarna, azt tudnád. De nem téged akar

2017. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ne találkozgass vele, döntse el, hogy mit akar.
2017. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Minden kommentet nagyon köszönök! Nagyon nehéz nem találkozni, mert minden ebéd vagy séta után még jobban ragaszkodik, de hát nem dönt. VAgyis kitart a korábbi mellett azzal, hogy nem mozdul. Nem jön szóba egyébként soha, hogy mi lesz majd a jövőben, csak érzem rajta, hogy hezitál magában, én pedig legszívesebben vele lennék. És hirtelen azt hittem az jó lesz majd valamire, ha sokat találkozunk, vagy mélyebben belemegyünk. De való igaz, már volt ilyen...
2017. aug. 19. 21:01
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

Ennyire ocska no vagy hogy csak csalados nos pasi jut neked ?

Csak lelki nyomorek no borit fel egy csaladot ill asszisztal ehez.

Jol gondold meg a gyerekek orokre utalni fognak es amit teszel fejedre szall es visszakapod.

2017. aug. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerinted akkor egy nő és egy férfi akkor is maradjon együtt, ha a testi-lelki kielégületlenség miatt sokat veszekednek? Ha nem boldogok? A gyerekek esetleg csak anya-apa mintát látnak, de férjet-feleséget nem? Legyen egy boldogtalan, kedvetlen, program nélküli család mint esetleg kettő olyan, ahol a gyerekek boldogok az anya és az apa új párjával? Negatív kommentet egyébként kulturáltan is meg lehet fogalmazni.
2017. aug. 19. 21:35
 9/14 A kérdező kommentje:
Előző kommentem inkább általános kérdésekre javítanám, hogy ne legyen válasz formája. Nem érdemes ennyire offenzíven megfogalmazott, egyoldalúan végiggondolt hozzászólásra reagálni.
2017. aug. 19. 21:39
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
ugyanebben a helyzetben vagyok,a pasi engem szeret,nem boldog otthon,mégsem lép a gyerekei miatt.mi mar nem talizgatunk,de nagyon faj erte a szivem...ha veletlenul osszefutunk eleg egy pillantas es tudom h ugyanazt erezzuk 😔
2017. aug. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!