Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megpróbálnátok valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megpróbálnátok valahogy felhívni/elérni a helyemben?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt párommal, kb 3 hónapja lakunk együtt. Én elég aggódós típus vagyok amúgy is , illetve néha napközben azért telefonon felhívom/hívjuk egymást munka közben is. Ő ma kora reggel elment dolgozni, és majd csak éjszaka jön haza, és mikor felkeltem láttam, hogy a telefonja sikeresen itthon maradt. Tudom, hogy nem hangzik nagy dolognak, de engem feldühített, hogy nem lehet elérni sehogy. Akivel dolgozik annak (mivel itthon van a telefonja) megvan a száma. Több dolog miatt kéne beszélnünk, ami miatt most engem hivogattak helyette. Ti megpróbálnátok a kollégán keresztül elérni, vagy nem foglalkoznátok a dologgal? Előre is köszönöm! :) (21L)
2017. aug. 19. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalkoznék a dologgal.
2017. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha fontos dolog miatt csörgött a telefonja, ergo valaki olyan kereste, ami nem érhet rá holnapig, akkor a párom érdekében igen.

Ha csak engem dühítene, hogy elérhetetlen, akkor nem. A nem létfontosságú infó ráér estig.

2017. aug. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Csak mindig szoktuk beszélni, hogy ha indul haza azért jelezzen, mert messzebbről jön, és 18-19 óra munka után autóval hazajönni éjszaka/hajnalban azért rossz :) és most kicsit olyan furcsa érzésem van :) de ennyi :)
2017. aug. 19. 15:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sosem hivogatom a párom munka közben. Majd este vmikor hazaesik :) Mindig túlellenőrzésnek tekintettem a hivogatást
2017. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!