Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar ezzel elerni? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ezzel elerni? Hogy allitsam le rola?

Figyelt kérdés

Nem regen uj munkahelyre kerultem,ahol megismertem egy szamomra eleinte nagyon rendes fiut. Eloszor is tisztazzuk le nekem van baratom nagyon szeretjuk egymast a sok vita ellenere is,lassan 2 eve. Par hete eszre vettem,de meg tobben is,hogy megtetszettem neki,de tud a baratomrol es tudja,hogy sajnos eleg sokszor bant engem meg. Tobbszor tett olyan megjegyzest,hogy en miert vagyok meg mindig vele,mikor idegileg teljesen tonkre tett es,hogy en jobbat erdemlek nala. De viszont par napja elkezdte a karomra rautni okollel,de nem olyan erosen,de nekem rogton belilul,olyan erzekeny es feher a borom rogton meglatszik. Megmondta azert csinalja,hogy a baratom ezt lassa. De nem ertem miert csinalja mikor nekem ez faj..es tenyleg tetszem neki,hogy allitsam errol le?

Rengeteget kotekedik velem,ami nem igazan tetszik errol is szeretnem ha leallna.


20N


2017. aug. 1. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem finoman es kedvesen kell leallitani. Milyen jogon utoget meg kotekszik?? Ez minden, csak nem "rendes fiu". Ne hagyd magad, tudasd vele, hogy ehhez nincs joga, es a munkahelyen meg baja is lehet belole, ha nem all le ezzel!
2017. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez gáz! Mégis mi jogon ütöget meg köt beléd? Álljon már le! Vagy ő ilyen erőszakos, azt ki tudja, Kérdező, mit tenne, ha mondjuk a párja lennél és felhúznád valamivel...? Én lehet elgondolkodnék, hogy a srác nem-e agresszív...
2017. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. Úgy kell az ilyen kis taknyoz leállítani, hogy ocsmány, de el nem ítélhető módon orrbabaxod egy tűzőgéppel.

31/f

2017. aug. 2. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!