Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék a barátomnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék a barátomnak egy otthoni sztriptíz-meglepetést előadni. Milyen sorrendben vegyem le a ruháimat? Közben mikor és hogyan öltöztessem őt le?

Figyelt kérdés
Már magamban alaposan előkészítettem a meglepetést. Több hónapja együtt járunk, és az első szex szeretném, ha nagyon emlékezetes lenne. Ezért egy vacsora utáni sztriptíz táncot szeretnék előadni, aminek a vége természetesen a szex. Itt van két gondom. Mivel a minél lassabban szeretném, ezért sok ruhát veszek majd fel – hivatkozva az ünepi vacsorára. Lesz rajtam bugyi, melltartó, atléta, blézer, kosztüm felső, harisnya, szoknya, cipő. Kisebb problémát okoz, hogy ezeket a ruhákat milyen sorrendben vegyem le? Különösen a cipő, a szoknya mikor? A másik: mivel úgy szeretném, ha már én ruha nélkül leszek, akkorra a párom is, szeretném közben levetkőztetni, de vajon mikor? Mivel meglepetés, ő természetesen ruhában van, amikor a sztriptíz indul. Az első szex lenne közöttünk. Elnézést a túlzott részletekért, de voltak itt ilyen jellegű kérdések, és valóban nagyon szeretném, ha minden jól sikerülne, így bármilyen értelmes tanács csak jól jön. Különösen, akinek van ilyen tapasztalata. Köszönöm!

2017. aug. 19. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire problémás ez, hagyd, mert csak gáz lesz. Ennek jönnie kéne csak úgy, nem terv szerint.
2017. aug. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

15-20 percnél ne húzd tovább.

Ha tényleg sztriptízezni szeretnél neki, akkor komolyan keress videókat erről, biztos vannak jó amatőr felvételek.

Bár elég egyértelmű, hogy fentről kell haladni a vetkőzéssel, a cipő (magassarkú?) maradhat, harisnya is ha nem valami drága darab akkor akár el is lehet "ott" szakítani az ügy érdekében.

Ültesd le egy székre vagy az ágy szélére, vedd le a felsőjét, keverj az ölébe ülve, játssz vele, egy darabig ne engedd hogy túlzottan hozzád érjen.

Csókold a nyakát, a mellkasát, a száját, túrj bele a hajába és közben lassan a kezeddel nyúlj be a nadrágjába.

Bele is markolhatsz, biztos érezni fogod hogy készen áll a folytatásra.

Majd állj fel, ha ágy szélén van akkor lökd őt hátra, lassan húzd le a nadrágját és vedd a szádba a férfiasságát.

Pár percig kényeztesd így, ne engedd hogy felüljön, búj hozzá, csókold, öleld meg, majd fogd meg a farkát és lassan helyezd be magadnak.

A többit meg szerintem nem kell már részletezni :D

2017. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Atléta??????:D

Hàt az durva!Meg harisnya,blézer ,közel 40 fokban? Mire leveszed mindet,leizzadsz mint egy csataló.És nem is mondanàm ezt így összességében szexisnek.Inkàbb olyan,mintha csak mennyiségre mennél,hogy minel többgönc legyen rajtad.

A vetkőzés nekem snassz kicsit elcsépelt.Felöltözni,az egész alakos tükör előtt nagyon izgatóan lehet.Aztàn majd ő levetkőztet.

De az atléta,blézer,harisnya kombót felejtsd el.Na jó esetleg harisnya az a harisnyakötős,de ne harisnyanadràg legyen :D

2017. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mielőtt a sok ruha miatt bárki hülyének nézne: mindez nem a 40 fokos környezetben történne, természetesen jóval hűvösebb helyen.
2017. aug. 20. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!