Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasimnak 18. szulinapraja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimnak 18. szulinapraja a haverok sztriptizt szerveznek. Mit szolnatok hozza?

Figyelt kérdés

A pasimnak most lesz a 18.szulinapja, amire a haverok sztriptizt akarnak szervezni neki... Nekem nem igazan tetszik az itlet.( Nem vagyok feltekenykedos tipus, ne ertsetek felre.)

Ti mit szolnatok hozza? LANYOK velemenye erdekelne elsokent.( irjatok kerlek kort es nemet a valaszok vegere.)

Koszi elore a segitseget



2017. máj. 2. 20:56
 1/10 KnightBalazs ***** válasza:
100%
Én, mint fiú szerintem vissza utasítanám a barátaim sztriptizjét ha párkapcsolatban vagyok... De ez más tál tészta talán... 17F
2017. máj. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
En nem orulnek neki lanykent..
2017. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Én sztriptizelnék neki 😉😂
2017. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen én sen nagyon örülök neki. Nem tudom , hogy poénnak szánta-e akikor ezt felhozta, vagy komolyan tervben van, de én egyáltalán nem örülnék neki..de szerintem egy lány sem örülne az ilyesminek. További válaszokra is kíváncsi vagyok, ha valaki leírná a véleményét. Köszönöm az eddigieket is:)
2017. máj. 2. 22:27
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Ez mutatja, hogy nagyon kislány vagy még! :)


Ha egy filmet néztek és abban látszik egy pucér nő, akkor befogod a szemét?

Azok a párkapcsolatok szoktak tartósak lenni, ahol a partnerek tudnak súlyozni, hogy mit érdemes kifogásolni.

Hidd el, kutyabaja nem lesz a fiúdnak a látványtól, csak buli lesz az egész és sokkal jobban fog szeretni, ha ezt nem rontod el gyerekes féltékenykedéssel és tiltással, amihez egyébként még jogod sincs, mert nem a tulajdonod.

Hidd el, amiről tudsz és még jelen is vagy, abból nem szokott baj lenni.

Amit nem oszt meg veled és ahova nem hív az a "veszélyes"

Ez nem az!

Úgyhogy hisztivel, pofavágásokkal, sértődéssel ne rontsd el a 18-ik szülinapját!

2017. máj. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem teljesen jogosan esik rosszul.

Ez nem ugyanaz, mintha neten lát ilyet.Itt konkrétan hús vér nő táncikál előtte, simul hozzá.

Ha ezt tényleg komolyan gondolja és belemegy, én valószínű végeznék.

Nem azzal van a baj, hogy a haverjai ezt találták ki,hanem hogy okénak tartja. Igenis ha van barátnője, akkor ne menjen bele ilyenbe

Nem azt mondom, ha tegyük fel egy legénybúcsún szereznek egy sztiptízest és meglepetés, nem tud róla, akkor nem akadnék annyira ki, de így, hogy tud róla és nem állította le a haverokat, nem lennék rá többet kíváncsi.

Igenis aki szereti a párját és hűséges, az nem megy ebbe bele.

2017. máj. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem kislányság meg nem kislányság kérdése, hanem értékrendé. Proletáréknál sok minden belefér egy kapcsolatba, persze kimagyarázzák, hogy ők aztán nem féltékenyek, ők felvilágosultak és toleránsak. Nekem polgári értékrendem van, amibe az ilyen szórakozás nem fér bele. Én ezt nem (csak) a hűség-hűtlenség tengelyen vizsgálom, hanem a kultúrember-nem kultúremberen.
2017. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

5. Valaszolo velemenyehez annyit fuznek, hogy szerintem sem kislanysag- nem kislanysag kerdese.. NEM lennek ott a bulin, mivek baratnikent tudom, hogy ram figyelne mert nagyon szeret es a sajat szulinapjan arra oszpontositana,hogy en jol erezzem magam. Mi is fogunk unnepelni, am amikor a haverjaival bulizik azt veluk tegye es ne miattam aggodjon. Tehat nem leszek ott, nem latom mit tesz.

6-7.valaszolokkal egyetertek, szerintem sem kislanysag, mivel en nem feltekenykedek. Biztosan van benne pici feltekenyseg is, de szerintem egy no sem szeretne,higy a ferje elott illegjen egy masik szinte pucer no, tehat velemenyem szerint jogos.


Nagyon koszonom a hozzaszolasokat, ha valaki hozzafuzne meg barmit azt szivesen fogadom!:)

2017. máj. 4. 09:29
 9/10 anonim ***** válasza:
A féltékenység egy teljesen természetes és normális érzés, csak mostanában lett divat miatta mea culpazni, mert az emberek összemossák a féltékenykedéssel. Ahogy az éhség és az álmosság sem bűn, csak a falánkság meg a lustaság. Ne kérj elnézést az érzéseid miatt, hiszen nem tettél semmit, nem hisztiztél, nem fenyegettél, nem aláztál meg senkit, hanem hatszor bocsánatot kérve egy tök normális dolog miatt, egy anonim oldalon merészelted megfogalmazni a kételyedet.
2017. máj. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!!:)
2017. máj. 9. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!