Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti örülnétek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti örülnétek, ha egy csaj sztriptizelne nektek?

Figyelt kérdés
Akkor is, ha nem vagytok párkapcsolatban vele?

2016. okt. 19. 18:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Persze.
2016. okt. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mik ezek a " örülnétek " kérdések :D persze :D
2016. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudná megtenni, mert haza érve, kapásból ledobálunk minden ruhát. Ettől többet nem tudna ledobni.
2016. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
ha nem vagyok vele kapcsolatban, akkor annak örülnék, ha tartaná a 3 méter távolságot!
2016. okt. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Titusztitusz ***** válasza:
22%
Nem,mert felesleges bohóckodásnak tartottam mindig is a szttriptíz műfaját...Ugyanis ha egyszer tetszik nekem egy hölgy,akkor én képes vagyok bármely helyen,bármely napszakban szétkefélni az illető hölgyet ahol csak érem,a mai napig is...Sose értettem,hogy mire jó az,ha egy nő sztriptízt ad elő...És lúzerek,gyenge libidóju pasik igényének,és szórakozásának tartottam mindig is az ilyesmit...
2016. okt. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Természetesen. Bár lehet, hogy inkább aranyos lenne, mint szexi. Könnyűnek tűnik szexin levenni a nadrágot, de igazából nem az.
2016. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Tífusz, nálad az előjáték az, hogy behozza "a zasszony" a hideg Lóbányait...


Kérdező - miért ne? Persze ez is olyan, hogy módjával jó csak. Néha-néha, de nem túl gyakran, mert úgy kissé unalmassá válhat.

2016. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat :)


Nem járunk, de szívesen csinálnám neki (max jót rohognenk 😃) csak érdekelt h vevoek ra a férfiak általában akkor is ha nem a párjuk szórakoztatja oket Szexim vagy olykor viccesen igy

2016. okt. 19. 20:27
 9/15 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha sztriptízelnél nekem.
2016. okt. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De am nem értem. Mit akarsz ezzel elérni? Vagy eleve csak előjátéknak szántad, aztán durr bele?
2016. okt. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!