Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjem legföbb vagya hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjem legföbb vagya hogy leadjam azt a 3-4 kilot a hasamrol ami szüles utan 1 evvel is meg ott van. Ezt folyton megjegyzi nekem. Ez termeszetes?

Figyelt kérdés

En is tudom h nem kene az oda,de meg nem volt

idöm ezzel foglalkozni.Azonban zavar mar hogy mondja, ugy erzem a testen fontosabb neki a lelkemnel.


2017. jún. 21. 23:06
1 2 3 4 5
 1/46 Sunshinedoll ***** válasza:
55%
Nem az, a férjed egy s-ggej.
2017. jún. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem adod le? 3 kiló azért nem egy lehetetlen vállalkozás.
2017. jún. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
49%

Nem, nem természetes. Kivéve, ha ő maga nagyon fitt.


De az sem, hogy téged nem zavar, mert "jóvanazúgy". Ez nem helyes, ez proli dolog, a proli nők szokták ezt csinálni, mondván "ő már nem nő, hanem anya" felkiáltással, jöhet a nagyifrizura, a hízás meg a 10 centis smink.

2017. jún. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
75%

Off:na, ilyen kérdések után áldom az eszemet,hogy nem álltam le magyarral kapcsolatra ismét!

On:Ha nem egy testéből élő csávóról van szó,3-4 kiló miatti csesztetés után lehet elküldeném melegebb éghajlatra.Vagy ha olyanról,aki a saját kinézetére nem különösebben hiú.

2017. jún. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
92%
A férjekre is felszalad 3-4 kiló szülés körül, az övé hova lett?
2017. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
43%

Egyáltalán nem normális.

Megérteném, ha nagyobb túlsúlyért beszólna, de könyörgöm, 3-4 kilóról van szó. Az nem sok vizet zavar.


21/L

2017. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
Nem az a lenyeg itt hogy miert nem adom/tudom leadni, de ha erdekel resztletezem neked :D
2017. jún. 21. 23:16
 8/46 anonim ***** válasza:
34%

Nem a kifogásokat kell gyártani, hogy nincs időd..stb. mindig arra van időd, amire akarsz.

A gyereknek is van apja, ő is tud vele lenni fél vagy egy órát, míg te lemész futni, vagy otthon a négy fal között ugrálsz és tornavideóra tornázol.

Egyébként figyelj az étkezésedre is.


Ne haragudj, de egy év alatt nem igaz, hogy nem tudtál volna leadni 3-4 kg-t. Ezt rendesen 2 hónap alatt simán meg tudtad volna tenni.


Szóval, bocsi, de nőként én azt mondom, hogy jogos a kérése.

2017. jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem olyan nincs, hogy valakinek csak a hasán legyen +3-4 kiló. Akkor a combján is van minimum ennyi, fenekén is, vádiján is.

Szerintem inkább ez zavarja. Persze itt úgyis megkapod, hogy a férjed egy bunkó disznó, hiszen mind tudjuk, hogy a gyakoris lányok mennyire szeretik és elfogadják azt, ha a barátjuk szép nagy sörhasat ereszt a kapcsolat alatt.

2017. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
40%
En nem lennek olyan ferfival egyutt, aki mellett nincs idom leadni 4!!! kilot se egy ev alatt.
2017. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!