Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek a székely férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a székely férfiak a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Főleg olyan válaszokra vagyok kíváncsi aki tapasztalatból beszél! Viselkedésük, hozzá állásuk dolgokhoz és még akár arra is, hogy milyenek az ágyban. Tudom, hogy nem lehet általánosítani, de valami távpont általában van már a kultúra és a szokások miatt is.
2017. aug. 20. 11:18
 1/4 anonim válasza:
20%
nem sokban különböznek a magyar férfiaktól. :
2017. aug. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon rosszak,akaratosak,uralkodni akarnak a nőn. Menekülj!
2018. máj. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És kicsi a farkuk is,ezt tapasztaltam.
2018. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Székely párom van már 3 éve. Nagyon hűséges, mindig a legjobbra törekszik. Azonban elvárja, hogy megmaradjanak az általános szerepek. A kapcsolatban ő a férfi. Az ágyban eddig nagyon jó tapasztalataim voltak vele kapcsolatban, még most is fontos neki, hogy rendesen kielégüljek, persze a saját szükségletét is szem előtt tartja.

2018. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!