Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít egy párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít egy párkapcsolatban a szép fog?

Figyelt kérdés
Most van Fogszabàlyzóm,sejpítek és emiatt gátlásos is vagyok... :/ számít valamit ha szépek a fogaim?
2017. aug. 17. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Alap.
2017. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%

Frink professzor :D


Amúgy sajnos számít. Pár goth csajt leszámítva a "hálivúdi fogsor" az elvárt.


Ha nem tökéletes akkor kénytelen leszek a metálcsajok közé vegyülni, mert az ő fogsoruk is káosz, ezért neked is elnézik a "metálos" fogakat. Igaz cigizned is kell onnantól.

2017. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Számít, de minimum a szándék, hogy rendbe akarja rakni. Párom most fogja megcsináltatni. Ha ronda egy fogsor, szedje rendbe az ember mert az igényesség alapja kb.
2017. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért stresszelsz ezen, ha már fent van a fogszabályzó. Teszel az ügy érdekében, normális ember ezt értékeli.


21/L

2017. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat!

Próbàlok nem stresszelni rajta,de sajnos ma is amikor megjegyezte egy lány,hogy sejpítek elég rosszul esett...

2017. aug. 17. 22:20
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#5 Ez az ő szegénységi bizonyítványa. A hangképzésben a fogak is szerepet játszanak, és mivel ott van a fogszabályzó, láthatta rajtad, hogy te ezt próbálod megoldani.


21/L

2017. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én inkább az igényes és ápolt fogakra voksolok.

Nem kell hogy full szabályos kolgét reklám fogai legyenek, de ha egy mód van rá rendszeresen ápolja azt ami van neki.

Nincs annál visszataszítóbb ha eljön az alkalom hogy csókra kerül a sor, és...szerintem nem kell folytatnom :D

2017. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#3 nincsenek egy matyóhímzés fogaim, lyukas hála istennek soha nem volt, és rendszeresen ápolom hisz ez alap.

De vannak problémák amik korrigálásra szorulnának, és a magánfogorvosom baráti áron megcsinálná mindezt 450 ezerért.

Szóval ha valakinek nincs pénze (nekem mondjuk ha nagyon akarnám beleférne) hogy fogkrém reklám fogakat csináltasson, akkor az már el is áshatja magát mert igénytelen?

Fuck logic...

2017. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Valamelyest, de jártamban-keltemben láttam pár szép fogút, de vajon az igényesség része a szájszag is hozzá...
2017. aug. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi sértő ezen? Ez tény. Én is Anyuszinak ejtettem az Anyucit, és orrseppnek az orrcseppet.
2017. aug. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!