Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagy még szűz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagy még szűz?

Figyelt kérdés

Ez a kérdés inkább a 20 éven felüli pasikhoz szól.

Tesztek azért,hogy megváltozzon a dolog?

Van olyan,akit nem is izgat nagyon,hogy szexeljen?

Volt már,hogy egy lány közeledett feléd,de te akkor nem vetted észre, még ha utólag nyilvánvaló is,hogy nyitott volt?



2017. aug. 20. 13:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
Miért ne? :D
2017. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%

Nemsokára 25 leszek. Az ok röviden: kizárólag saját magam.


Középsuliban nem érdekeltek a csajok. Később meg nem jött össze olyan társaság, akiken keresztül ismerkedhettem volna.


Amikor meg nálam kezdeményeztek lányok, akkor vagy nekem nem tetszettek, vagy pedig túl későn esett le a tantusz...

2017. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Mert nagyon ronda vagyok. Hiába vagyok ápolt meg jól öltözködök. Annyira ronda vagyok hogy jó ruhák nem segítenek rajtam. :(
2017. aug. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
én is ronda vagyok. olyan a fejem mint egy elfertőződött aranyér, amit lehánytak
2017. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Teszek érte de olyannal nem fogok aki nem engem akar
2017. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos kinézetem van, a lányoknak legtöbbször, csak barátnak kellek.


Jelenleg, a jövőmön dolgozom, vannak barátaim is, jól érzem, majd jön a megfelelő lány is. Nem siettetem!


Egy prostihoz, meg csak ezért, nem fogok elmenni, nem lenne gusztusom hozzá.

2017. aug. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
nem minden prosti olyan elhasznált, hogy úgy néz ki a pnája mint egy véres marhahússzelet amibe petárdát robbantottak. vannak fiatal igényesek is
2017. aug. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kifejezetten nekem szól a kérdés, mert meleg vagyok.

Már nagyon sok lehetőségem lett volna elveszíteni, interneten sokat ismerkedtem, élő találkozások is voltak, többségük meg is akart dugni (állítólag nagyon jól nézek ki), de valamiért mindig kihátráltam, vagy nem tetszett vagy valami. Kicsit bele is fáradtam az ismerkedésbe, nem is szoktam mostanában, mert annyi a gyökér. Mostanában szoktam néha arra gondolni, hogy valamelyik jelentkezőnek engedni kellett volna, és akkor már túl lennék ezen.


22/F

2017. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%

Volt olyan, hogy nem vettem észre, hogy többet gondol mint haverság. Azt hittem csak ilyen közvetlen jellemű lány.

Nem lenne nagy dolog elveszítenem, kaptam már konkrét ajánlatot lánytól szexre. Ha elmegyek egy buliba rendszerint ott is akadnak lányok akiket egy kis noszogatás után haza tudnék vinni.

De engem ezek a dolgok nem érdekelnek, nem érzem úgy, hogy igazán jó lenne nekem ilyen kalandokban részt venni. Sőt, taszít is a gondolat, hogy ilyen könnyűvérű nővel összefeküdjek. Ha velem ilyen könnyen lefekszik akkor valószínűleg mással is és én meg nem csípem az ilyen nőket.


Hozzám hasonló erkölcsös, normális nőt keresek. Nekem ez fontos. Meg ugye sok más egyéb dolognak is stimmelni kell, hogy összejöjjek valakivel. Jelleme, érdeklődési köre, kinézete stb. Meg ugye az is kell, hogy én is bejöjjek neki. Csak kapcsolatban vagyok hajlandó lefeküdni valakivel, ismerkedés, szimpátia, vonzódás és bizalom után. Nem kell, hogy szűz legyen, de kalandos múlt után nekem nem kell mint barátnő.

Nem a plázacicát várom pattanásos fejű, zsíros hajú srácként. Egyszerűen egy olyat keresek akit igazán akarok, akivel jól érzem magam, akinek a női mivoltára fel tudok nézni, akit tiszta szívből kölcsönösen szeretni tudok, akire nem kell féltékenynek lennem, akivel 100%-os bizalomban élhetek. Konkrétan egy olyat keresek akivel az életünket egymás kezébe tudjuk adni nyugodt szívvel, mert tudjuk, hogy ebből boldogok leszünk egymás mellett. A szex nálam megy egy ilyen párkapcsolati, bizalmi, szerelmi kötödésen belül elhelyezkedő halmaz. Nagyon fontos, de nem áll mindenek előtt. Szextől számomra sokkal fontosabb a kapcsolat.

A szexért nem teszek meg mindent, viszont a párkapcsolatért és a nőért úgy gondolom egészen sokat.

Ez egy álomszerű dolognak tűnik. Tudom, mert ébren vagyok, de nekem ez kell. És nyilvánvaló, hogy ilyen dolgok nem jönnek össze pillanatok alatt, komoly elvárásokhoz, komoly kapcsolatra nehéz párt találni.

Ezért nem voltam még nővel. És ez engem nem is zavar igazán. Esetleg attól vagyok ki néha, hogy nem találom a társam. Vagy attól, hogy milyen jellemekkel vagy jellemtelenekkel futok össze a keresés közben. Kiábrándító tud lenni néha.

2017. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nőként válaszolok.


Egész életemben duci voltam, ahogy nőttem, ez átcsapott kövérségbe. Az igazság az, hogy nem érdekelt, aktív voltam, a fiúk pedig nem érdekeltek. Olyan kis nyomi voltam, akit az jobban érdekelt, hogy miért kék az ég, minthogy a Joci miért nézett balra.


Ez később sem változott. Beszélni tudok a szexről, de csinálni, nem tudom, hogy akarom-e. Vannak vágyaim elméletben, de a gyakorlatban nem tudom elképzelni, hogy egy olyan intim dolgot, mint a szex, az emberek nem egyedül csinálnak. :D Ha ennek van értelme.


Most meg már túl öreg vagyok hozzá. Alapból ronda lesz a testem, mire lefogyok. Ez elkerülhetetlen, mindegy a víz, sport, mert ez már olyan mértékű elhízás volt.


A másik meg, hogy az én koromban már mindent elvárnak, én ezeknek nem akarok megfelelni. Nem akarok hozzászokni az anál és társai gondolatához. Ha csak rágondolok, elönt a stressz. Talán ha találok egy aszexuális embert.

2017. aug. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!