Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves lányok/nők! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok/nők! Mennyire számít nálatok, ha valaki szűz?

Figyelt kérdés

Anonim oldal, szeretnék őszinte válaszokat kapni. 22 éves vagyok és még szűz, igazából az utóbbi időben kezdett el foglalkoztatni és csak azért, mert mindenütt 14-16 éves kort látok, mintha erre valami törvény lenne.


A kérdés adott, ha ismerkedtek egy fiú/férfival és kiderül hogy szűz, akkor az szakító ok vagy esetleg pozitívum hogy nem ment végig a városon (/Te vagy az első)? Esetleg teljesen semleges? Zavarna ez a tény?



2017. aug. 10. 16:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

Nem érdekel.

18/l

2017. aug. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem zavarna, ha kiderülne, hogy még szűz.
2017. aug. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Semleges. A barátom (25+ éves) szűz volt, mikor megismertem, nem érdekelt a dolog, azt értékeltem, hogy őszinte volt velem.
2017. aug. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
79%
Ha őszinte vagy a pároddal és nem görcsölsz rá a dologra egyáltalán nem baj, ha szűz vagy. Több férfival is volt már dolgom, abból kettő szűz volt (második a jelenlegi férjem) és határozottan mondhatom, hogy pozitívat csalódtam. Ott nincs igérgetés, elvárás, könnyebb a sexet úgy formálni, hogy nekünk is jó legyen. Egy magát rutinos sexelő csak csodálkozik, h miért nem jó, hiszen amit csinál az előző partnernek tetszett. De én nem az előző vagyok.
2017. aug. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Én örültem neki, hogy a barátom még az volt. :)

Egyrészt enyém volt a megtiszteltetés, hogy 'megrontsam', másrészt meg nincs összehasonlítási alapja sem nők terén. :)


21/L

2017. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
82%
Rám abszolút semleges hatással van. Nem fektetek rá túl bagy hangsúlyt, nem a szüzesség a lényeg egy komoly hangvételű kapcsolatban.
2017. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
73%
*nagy
2017. aug. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%

Nálam kizáró ok lenne. Bocs, de őszinte vagyok.


20/L

2017. aug. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ. Mindenkinek ment a zöld kéz!

Kedves utolsó válaszoló! Kifejtenéd itt (vagy ha zavar hogy esetleg lepontoznak mások, privátban) hogy miért kizáró ok számodra? Egyszerűen csak az a tény a baj hogy nincs tapasztalata?

2017. aug. 13. 19:18
 10/20 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó vagyok, igen , a tapasztalatlansága a probléma. Nálam fontos, hogy az első szex is kielégítő és jó legyen. Kb az első szex után eldől nálam, hogy lesz e ténylegesen tartós kapcsolat vagy sem. Egy tapasztalatlansága tanítani kell, hamar elmegy, nem tudja hova nyúljon, hogyan nyúljon, nem mer beszélni, ösztönből cselekedni, nem határozott, esetleg bepánikol, hogy vmit rosszul csinál stb. Ez nekem nyűg lenne. Sajnálom... Igaz, hogy össze lehet csiszolódni, de az nem az igazi, mert vmelyik fél el fogja nyomni a saját vágyait a párja miatt. Meg lemondunk dolgokról a másik kedvéért.

Ez az én meglátásom, kedves kérdező! :)

2017. aug. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!