Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az reális, hogy 60 pasiból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az reális, hogy 60 pasiból egyet húztam jobbra tinderen?

Figyelt kérdés
Direkt számoltam. Most ez azt jelenti, hogy válogatos vagyok? Ti nektek (aki tinderezik) mi a statisztikátok?
2017. aug. 20. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ha lehet válogatni miért ne tenném/tennénk?


Olyat, minek húzzak jobbra, akiről már külsőre látom, hogy két méternél nem engedném közelebb magamhoz?

2017. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Elején én is kb így voltam, aztán minél több matched lesz/minél többen lájkolnak, annál jobb pasikat fog kidobni a rendszer és onnantól egyre többeket is lájkolok, most már kb 10-20 pasinként egyet. Nem baj, ha válogatós vagy, miért lájkolnál olyat, aki nem tetszik?

21L

2017. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nyugi, engem egy csaj se húzott jobbra, csak egy transzi csávó
2017. aug. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Én badoon meg is kaptam a válogatós díjat érte :DDDD
2017. aug. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Hadd bátorkodjak feltenni egy kérdést, a tinder mire is való. Volt akinek volt vele valami sikerélménye.

Avagy puszta önmutogatás és önbizalom növelés az idiótáknak?

2017. aug. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 - az önmutogatásból és önbizalomnövelésből származó sikerélmény számít? :D
2017. aug. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

Jah, az vagy. Most változik valami?

Egyet áruljatok már el. Ha úgy szelektáljátok a pasikat bármilyen online felületen mint az almát a piacon akkor mégis miért várjátok el, hogy egy pasi ne kizárólag azt nézze, mekkora a melletek, milyen feszes a feneketek és ne hagyja hidegen, hogy mint személy milyenek vagytok?

2017. aug. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 ezt csak a randa nők várják el
2017. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!