Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki szerint szép az első vagy a második lány?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=hTb6ClME6Eg

Csak azért, mert az eddigi gyakoris tapasztalataim alapján mindkét lány le lesz rondázva, az első az orrkarika miatt, a másik meg mert sovány. :D Ti csak a visszahúzódó, húsos nőket éltetitek. Meg, hogy a szépség nem minden. Ja, tény hogy nem minden, de attól még rohadt jó nézni. ^_^


2017. aug. 21. 00:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezen a szinten nem válogatnék.
2017. aug. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt érheted úgy is, hogy olyan rondák, hogy nem alacsonyodsz le ennyire, illetve úgy is, hogy olyan szépek, hogy már édesmindegy. :D De úgy tippelem, a második verzió.
2017. aug. 21. 00:41
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem mindegy, hogy mi a kérdés. Más dolog, hogy mi a szép, és az is, hogy mi tetszik.

Nekem pl. nem tetszenek ezek a lányok, de ettől még nem mondom, hogy nem szépek.

De attól, hogy valami/valaki szép, még nem biztos, hogy nekem is tetszik.

2017. aug. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%
Mindkét lány nagyon szép. Az 1. baromira elrondította magát azzal a disznókarikával az orrában, emiatt nem tetszik. A 2. teljesen rendben van. Ha nagyon kötözködni akarnék, akkor kicsi a melle, de jobb, mintha egy zsírdiszót néznék.:)
2017. aug. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Kb fél perc kiszedni azt a vackot az orrából, amúgy tényleg szép csaj. A második nem az esetem, de attól még őt is szépnek tartom. Nem tudom mégis ki mondaná bármelyik csajt rondának :D Mindketten dögösek, de főleg az első
2017. aug. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
igen kb eltaláltad. Az orrkarika ocsmány, ráadásul dohányzik. Innentől rég mindegy... a második vállalható lenne, ha normálisan öltözne fel.
2017. aug. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek. A második pont azért jön be, mert sovány.
2017. aug. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Mindkettő szép, az elsőnek férfias arca van, amit remekül tompít az orrkarika, nélküle az öklömnyi álla lenne hangsúlyos.


Nem vonzóak számomra, de egyértelműen szépek.

2017. aug. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Mi ennek a kérdésnek az értelme? A duci lányokat mindenhol megvetik, átnéznek rajtuk. Tapasztalat, mert én is az vagyok. Valljuk be, vékony lányoknak áll a világ. Sajnálod azt a pár kedves szót is azoktól a lányoktól, akik egyébként sincsenek soha körülrajongva, vagy nem értem, minek ez a "kérdés".
2017. aug. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Mindkét lány szép!
2017. aug. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!