Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lány elkezd mesélni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány elkezd mesélni az ismerkedés első stádiumába "izgalmas" dolgokat, akkor a pasiból kiválthatja azt, hogy nem akar már komolyat a lánytól?

Figyelt kérdés
Szóval a fiúval akivel megismerkedtem, elkezdtem mesélni pár dolgot (smik velem megtörténtek) mert szóba került, nem durvák de egy pasit 99%ba felcsigáznak. Nem sokat volt rola szó, csak 1-1 mondat.. mégis kicsit megbántam, hogy leírtam mert félek, hogy ezek után csak szexelni akar mert túl hamar meséltem el egy ilyet. Ebbe van igazság vagy, kell aggódnom, hogy ezt elszúrtam?
2017. jún. 14. 09:11
 1/9 A kérdező kommentje:
-smink..*amik
2017. jún. 14. 09:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Kicsit fogd vissza magad a továbbiakban.
2017. jún. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Hú engem ez nagyon idegesít. Egyszerűen ebben a szakaszban nem vagyok kíváncsi arra, hogy milyen volt régen a szexuális életedet. A lányt akarom megismerni, és nem azt szeretném tudni, hogy ki, hányszor, hogyan. El tudok képzelni olyan sztorit, miután hagynám az egészet, mert kiábrándulnék.
2017. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ. Legalábbis nálam.
2017. jún. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Zavarni szokott, mert nem igazán tudom, hogy hasonló információkkal nekem mit kellene kezdenem, de emiatt még nem szakítottam meg ismerkedést. Ha pl előző szexuális élményeidet meséled, akkor nem igazán értem, hogy miért baj az amikor egy férfi tereli erre a témát.

30/f

2017. jún. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez taszító. Én is találkoztam már olyan csajjal, aki elmesélte, hogy előző nap szexelt utoljára, feljött hozzá valami pasi egy jegyzetért, aztán lefeküdtek. Undorító. Ha ekkora ribi, legalább ne reklámozza...
2017. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A pasas személyiségétől függ. Ha visszafogottabb és komolyabb típus, vagy nagyon komoly kapcsolatot szeretne, valószínűleg nem lesz neki szimpatikus, hogy amikor bármiről lehetne beszélni (zene, film, utazási élmények, hírek, nem szexuális vicces sztorik), akkor a lány arról beszél, hogy milyen volt, amikor bugyi nélkül miniruciban elment bulizni, és nézték a pasik, meg 3asban dugott stb. , mert az elég komolytalan hatást kelt, és olyat, hogy neki ez a fontos dolog az életben. De lehet, ez a srác nem ilyen. De ezt le lehet szűrni abból, ahogyan hozzád áll. Legfeljebb, ha azt látod, hogy nem akar tőled komolyat, akkor tanulsz az esetből.
2017. jún. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha iranyitott kerdeseket tett fel - pl.: milyen pozban szereted es igazabol csak a szex volt a tema, akkor van egy rossz hirem: igen, csak arra kellesz neki es csak sexthingel.... Jo hir: valoszinu mindegy, hogy milyen kitero valaszt adsz Neki, szamara akkor is csak "arra" kellettel volna- ergo: ne sajnald. Ha nem csak errol erdeklodott, hanem a napodrol is, akkor ne aggodj, biztos, hogy jobban is erdekled.
2017. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

És te komolyan azzal akarod felcsigázni, hogy elmeséled, ki hogy milyen pózban dugott meg?


Lehet, hogy akkor, abban a pillanatban ez egy izgalmas sztori volt, aztán vége lett és srác megállapította magában, h milyen egy lotyó vagy.

A szexualitásod magánügy, senkire nem tartozik, hogy kivel, hogy, mit csináltál és ha komoly dolgot akarsz egy sráctól, akkor ezekről kérésre sem sztorizgatsz. Max. akkor, ha már egy jó ideje együtt vagytok és belefér a kapcsolatotokba.

2017. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!