Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire vonzó egy biciklis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vonzó egy biciklis lány, mitől lesz az?

Figyelt kérdés

Minden nap járok biciklizni, és persze egy ideig jó volt önbizalom dömpingnek a dudálás, a nézések, az integetések és a többi, de egy idő után már sok. És ez a mentalitás is, ugyan mit gondol a sok férfi, hogy én azért járok biciklizni mert mást sem akarok mint dudaszóra hajtani 😣omg

Én tudom, hogy sportolni ma már nem mindennapi és ha kilépsz az útra magad vagy.

Ne értsük félre, nem mindenki tahó, de a nagy többség az.

A kérdésre: hogyan lehetnék nem vonzó?



2017. aug. 21. 22:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
A kérdésedet látva nagyon egyszerű dolgod van. Beszélj! Mert te csak megszólalásig vagy vonzzó :D
2017. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
micsoda problémak.. Nekem nagyon bejönne, ha a lányok is ilyen aktívak lennének mikor biciklizni megyek.
2017. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Èn is dudáltam rád múltkor.
2017. aug. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Azok a durvàk amikor szépen látszik popsija olyat ne vegyél akkor
2017. aug. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Tisztazzuk, en biciklizni jarok, ami azt jelenti nem villantos ruhaban, hanem direkt biciklizesre kitalalt holmiban
2017. aug. 21. 23:51
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Mennyire vonzó egy biciklis lány? A kèrdès eleje. Hogyan lehetnèk nem vonzó? A kèrdès vège. Mit vársz tőlünk fèrfiaktól? Megnèzzünk, vagy ne nèzzünk meg? Óvatosan fogalmazok, mert èrik a hiszti. Ismerem az ilyen csajokat.
2017. aug. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha szép egy lány mondegy, hogy biciklizik vagy épp ül, ugyanúgy megnézik :)
2017. aug. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
Látom te sem tudod kezelni a küldő adottságaidat. Ezt kéne megtanulnod, meg leginkább elfogadni.
2017. aug. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

Szerény vàroskànkban van egy csaj,aki miniszoknyàban bicajozik bugyi nélkül.És még ő integet meg vigyorog...Őt nem zavarjàk a reakciók.sőt!:D


Hàt esetleg régi tipusú mackónadràg plusz otthonka kombó.Akkor majd nem azért fognak dudàlni mert csinos vagy,hanem azért hogy húzz a francba.Aki bunkó az igy is ugy is dudàl.

2017. aug. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%
Vegyél fel egy vastagkeretes ocsmány szemüveget, hozzá egy olajjal átkent ronda paróka, rajzolsz magadnak egy bajuszt, végül jöhet egy viseletes barna köpeny...meglátod, nyugodtan bringázhatsz, senki sem fog dudálni.
2017. aug. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!