Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtitek, aki szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtitek, aki szemét mód hagyott ott titeket? Vagy akárkit, hogy felejtetek el, ha szeretitek még mindig?

Figyelt kérdés
2017. aug. 21. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Időőőőőő.
2017. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 4 évembe tellett mire kihevertem hogy a köcsög exem itt hagyott mindenféle szó nélkül ment új életet kezdeni, és hab a tortán hogy a baráti körömből is kitúrt mert ők tudtak erről, de kussolniuk kellett. Ügyesen kavart direkt velem akart kicseszni mert ő neki összejött egy új élet külföldön egy távoli országban és akkor engem ki akart zárni belőle csak azért mert új élet az új élet. Ennek ellenére se a testvéreit nem látogatja, nem is beszél velük, anyja is megharagudott rá mert vele sem akar már beszélni.

Engem is totál váratlanul hagyott itt, úgy hogy búcsú bulija is volt ahova sok haverom is hivatalos volt, és engem mint a párját el sem hívott oda. Na ezek után nem volt egyszerű túl lépnem sok minden kavarodott bennem, már öngyilkosságon is elgondolkodtam mert magamba kerestem a hibát.

Persze az idő segített igaz hosszú volt és baromi nehéz, de persze az időn kívül az is jól jött hogy volt akinek kitudtam jól panaszkodni magam és ezzel is sokkal könnyebb lett.

2017. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lassan, hol dühösen, hol szomorúan, de előbb- utóbb sikerül...utána meg még jó is szokott lenni az érzés, hogy már elfelejtettem.
2017. aug. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!