Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szúrja egyesek szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szúrja egyesek szemét az, hogy nem akarok (még) párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
31 éves férfi vagyok és valahogy nem vágyom párkapcsolatra. Huszonévesen volt egy 4 éves kapcsolatom, amit igazából nem mondanám, hogy rossz volt, de miután vége lett, azóta egyedülállóként sokkal jobban élvezem az életet és sokkal jobban meg tudom valósítani a kitűzött céljaimat, rengeteg külföldi helyre eljutottam, imádok utazgatni és még nagyon sok ilyen tervem van. Mégis a rokonok is és a munkahelyemen is mindenki azt vágja a fejemhez, hogy nem abból áll az élet, hogy utazgassak, hanem, hogy most már ideje lenne egy párkapcsolat, majd a családalapítás, stb. és amikor lelkesen a jövőbeli terveimről kezdek beszélni, akkor mindig csak csóválják a fejüket, hogy nem ilyeneket kéne tervezgetnem már. Ez nagyon zavaró és bosszantó. Persze nem azt mondom, hogy soha életben nem fog ez megváltozni, de egyelőre nekem nem ez az elsődleges célom az életben. Miért baj ez egyeseknek, hogy nem követem az átlag sztereotípiát? Hogyan építsem le ezeket a szurkálódásokat?

2017. márc. 30. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy?

Hidd el, ha már menyasszonyod lenne, a rossz nyelvek akkor is kitalálnának valamit!

Úgy építsd le, hogy határozott vagy.

2017. márc. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az is egyfajta sztereotípia ha azt gondolod ugyanez a szabadság nem lenne meg egy párkapcsolatban, egyszerűen csak egy megfelelő társat kell hozzá találni. Egyébként azzal egyetértek, hogy másnak ehhez nincs köze ez a te döntésed. Viszont azzal azért légy tisztában, hogy ha a 10 éves tervedben nem igazán van benne a családalapítás akkor jó eséllyel nehezebb helyzetből indulsz majd ha eljutsz idáig. A szurkálódást meg úgy építheted le, hogy közlöd mindenkivel, hogy foglalkozzon a saját dolgával.
2017. márc. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!