Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok ilyen történik Magyarorszá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ilyen történik Magyarországon a béta férfiakkal?

Figyelt kérdés

[link]


Valami amerikai vagy kanadai felmérés szerint, nem is tudom már hol készült, de pontosan emlékszem, hogy a gyerekek közel 15%-ának nem az az apja akit annak hisz, legalábbis vér szerint.

Olvastam arról egy szintén kanadai könyvben, hogy a nők a peteéréskor hajlamosabbak a legjobban félrelépni, és akkor vonzódnak a legjobban az alfahímekhez. Tehát kimutatták, hogy a markáns férfi vonások akkor a legvonzóbbak egy nőnek. Ezért nyilván a legtöbb megcsalás is akkor történik. Ez valahogy ösztönösen bele van kódolva a nőkbe, hogy egy "alfa" férfi spermáját szerezzék be olyankor. Nyilván azért, hogy jobb géneket örökítsenek tovább, de nem akarok ilyen mélyen belemenni a biológiába.

Az a helyzet, hogy sok nő a 30as éveiben ha még mindig szingli akkor bepánikol, főleg akkor ha már sok alfa férfi becsapta őt, megcsalta, otthagyta.. tehát olyankor már sokszor azt mondják a nők is, hogy jól van leszarom már az érzelmeket, most már nekem egy komoly kapcsolat kell egy megbízható férfival aki nem hagy el, és akkor leadja az amúgy magas igényeit és összejön egy hűséges béta férfivel, és össze is házasodnak. Igen ám csak a fent említett okok és ösztönök miatt, ilyenkor jöhet a megcsalás, aminek az lehet az eredménye, hogy más férfitól fogan meg.

Ez mennyire gyakori jelenség Magyarországon, hogy a "postásra hasonlít" a gyerek? Itt is meg van a 15% szerintetek?


2017. aug. 23. 13:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Te meg gondolom gamma vagy? 😂
2017. aug. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
28%

Most szerinted a képen férfi egy "béta"? Mert nem néz ki lúzernek vagy rondának.


Szerintem itt nem a férfi "bétasága" a fő ok, hanem az adott nő nem bírt a vérével, mikor meglátta az óriás fekabrokit.


Itthon ilyen nem lesz, mert a fekete lakosság aránya jelenleg mérhetetlenül alacsony. Cigányokkal pedig nem kavarnak annyira.


De ettől függetlenül én kötelezővé tenném az apasági tesztet szülés után, rögtön amikor már lehet. Biztosíték. Ha elvállalja így is a férfi, akkor éljenek boldogan, de ha nem akkor keresse meg a nő a valódi apát. Ha az csak egy albán vendégmunkás volt akkor pechje van.

2017. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem. Ezzel az eszmefuttatással én omegára tippelek.
2017. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
33%
A postás az pont annyira alfahím mint egy kéményseprő. Kéznél van és az elhanyagolt feleségnek ennyi bőven elég.
2017. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
Amerikai, béta, alfa. Ki találja ki ezt a sok hülyeséget?
2017. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
9%
Százalékról nem tudok, de ezt nagyon is el tudom képzelni. Viszont biztos hogy nem postásokra hasonlítanak azok a gyerekek, postásnak ritkán megy el alfa pasi. Amúgy ez a bepánikolás tipikus, és gyakran tetten lehet érni amikor a nő nem éppen adoniszi külsővel megáldott újdonsült férjéről azt mondja, hogy "de olyan jó ember ... és úgy szereti a gyerekét..." :) Mindenki hallotta már ezt a mondatot, ugye? És mondjuk azt is meg lehet érteni, ha a nő a saját gyerekének más géneket szán, mint a jó emberét. A nők már csak ilyenek. Nem csodálkoznék, ha a szám az ilyen esetekben inkább az 50% felé közeledne, mint a 15 felé. Senkinek se legyenek illúziói a nőkkel kapcsolatban...
2017. aug. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Blackfun ***** válasza:
85%

Mostanában mik ezek az agyament alfa vs béta kérdések?

Legalább akkor már tényleg nézzük meg a görög abc többi betűit is, hogy teljesebb képet kapjunk.

2017. aug. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Ja, a postas biztos alfa, a havi 120 ezrével és a nem létező diplomájával. Minden pénzéhes nő álma. És rettento szexi beleizzadva a csinos egy egyenruhaban, végig loholva a napot. Már alig várom, hogy jöjjön....
2017. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem a postás a lényeg, az csak egy mondás, idézőjelbe is van téve...

A lényeg az, hogy egy más férfitól van a gyereke, aki dominanciában, férfiasságban, külsőben, kisugárzásban vagy épp anyagiakban alfább jellemvonásokkal bír.

2017. aug. 23. 14:02
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
De nekem pechem van. Az én postasom nem egy latin szerető, hanem egy 50-es, kopasz, elhízott családapa. Szörnyű az élet.
2017. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!