Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik itt panaszkodtok, ti hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt panaszkodtok, ti hol éltek? Milyen körökben mozogtok?

Figyelt kérdés
Honnan ez a sok negatív tapasztalat?
2017. aug. 23. 16:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Társkereső oldalakról tudok mesélni, ha érdekel.
2017. aug. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is gondolkodtam már, mert nekem pl egy barátnőm sincs, akinek műkörme lenne vagy szoliba járna, ezek a "fullos" asszonyok mintha egy más világ lenne.


De olyan ismerősöm sincs, aki menőzik az autójával. Úgy érzem magam, mint az osztály nyomija.

2017. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az édekelne, hogy a sok cigánykodó "há' 22 évesen havi egymillát keresek tisztán alapjáratba" emberek hol élnek...
2017. aug. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyvárosiak, vagy nem tudom. Én kisvárosban lakom, persze van itt is egy-két primitív alfahím meg aranyásó plázacica, de nem jellemző. Nagy többségben normális nők és férfiak vannak errefelé. Vagy legalább is nem az a kategória amik miatt itt állandóan sírnak.

Vagy simán csak érzékeny lelkűek és ha 1-2 nőben/férfiban csalódnak, akkor ezt azonnal leáltalánosítják a többire is.

Vagy innen-onnan hallott sztorikból, médiából, társkeresőkről meg ilyenekről szerzik a "tapasztalatot".

2017. aug. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én Budapesten élek, mégsincsenek ilyen emberek a környezetemben.
2017. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A 3masnak igaza van, engem is iszonyúan irritál hogy ne lenne napi legalább 5 nyomott arcú fogyatékos aki bekamuzik mindenféle irreális fizetéseket huszon 1-2 évesen.. ezek mit remélnek? Hogy majd privátok tucatjait fogják kapni csorgó bugyis lányoktól? Egyáltalán van olyan hülye aki elhiszi? "Ja, persze, Magyarországon minden 2.egyetemista vállalkozó is egyben".. legjobb, amikor azt bizonygatják hogy még érettségi sem kell nekik, úgy keresnek milliókat vállalkozóként..Ez nagyon számalmas szerintem.. ja,de elkanyarodtam a kérdéstől:engem is érdekelne, mert bár nekem sincs barátnőm, és nem is nagyon megy az ismerkedés, rossz tapasztalataim sincsenek, és az ismerőseim között sincs ilyen ember..
2017. aug. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam itt panaszkodni, de tapasztaltam már azt amin itt néhányan siránkoznak.

Szóval néhány kérdésnek van alapja (elég kevésnek azt azért hozzátenném), a többi meg vagy provokálás, vagy simán csak egy unatkozó emberke kamu kérdése.

2017. aug. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már én is gondolkoztam.... Én egyetemre járok Pestre, egy vidéki nagyvárosban dolgozok, egy pici faluban lakok, a párom szakmunkás, a barátai főleg sulis ismerősök.. szóval ismerek egyetemistákat, szakmunkásokat, életművészeket, diplomásokat, vállalkozókat, fővárosiakat, városiakat, falusiakat, metálosokat, diszkósokat, rasztákat.... keresztényeket, sátánistákat, ezo-hívőket... Mindenféle embert. EGYETLEN EGY pénzéhes nőt ismerek, ő is 50 fölötti, szóval nem a célcsoportja az itteni huszonéves siránkozóknak.

Néha úgy érzem, hogy vagy én élek alternatív dimenzióban, vagy ők, de hogy nem egy világban létezünk, az ezer százalék.

24N

2017. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Az élőhelyük változó, mindenhol előfordulnak. Pont az a bajuk, hogy semmilyen körökben nem mozognak. Ülnek otthon a kis szobájukban, max a neten ismerkednek. Az ismerkedés náluk annyiból áll hogy képet küldenek a farkukról. Amelyik nem p_csös képpel kezd, az sem tud két értelmes mondatot kinyögni, így érthető, hogy a nők lepattintják őket. A "minden nő golddigger" mantrát a netről, a szánalmas PUA videókból veszik és erre ráerősít az is amit az éjel-nappal Budapestben látnak.
2017. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én országosan kerestem barátnőket, tehát tapasztalhattam Győrből, Pestről, Szegedről is. Teljesen átlagos környezetet kell elképzelni, semmi faxni.
2017. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!