Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a "mingli"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a "mingli" párkapcsolattól?

Figyelt kérdés

A mingli párkapcsolat lényege,hogy a két fél nem teljesen köt össze az életét,meghagyják egymás függetlenségét részlegesen.


-nem házasodnak össze

-nem élnek közös lakásban


Akár még gyereket is nevelnek ilyen kapcsolatban.

A mingliség nem egyenlő a nyitott kapcsolattal,mert ebben elvileg a hagyományos kapcsolathoz hasonlóan nincs megcsalás.


[link]


2017. aug. 24. 03:33
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*párkapcsolatról...
2017. aug. 24. 03:34
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Gyereket vállalni nem normális ilyen kapcsolatba. Egyik nap apjánál alszik, másik nap anyjánál ? Csak kicsit jobb állapot ez, mint elvált szülők gyerekének lenni.
2017. aug. 24. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Azt hogy itt két ember nem is igazán akarja egymást. Az együttélés , egy fedél alatt élés célja hogy segítsék, támogassák egymást, és stabil hátteret adjanak a gyereknek. Miféle kapcsolat az ahol még egymás felé sem mutat felelősséget két felnőtt ember? Milyen lenne egy gyereknek az ilyen bizonytalan háttér?
2017. aug. 24. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A háttér szerintem ilyen szempontból elhanyagolható,hiszen sok gyerek nő fel elvált szülők gyerekeként,ott azok sem élnek együtt.


Nem a legszerencsésebb nyilván,de sok gyerek nő fel így.

Nem hinném,hogy ezen múlna,hogy hiányt szenvednének-e valamiben.

2017. aug. 24. 05:22
 5/12 A kérdező kommentje:

Mondjuk ilyen kapcsolatba én sem vállalnék gyereket,bár én semmilyen kapcsoltba nem vállalnék gyereket,szóval ez nem is lényeges.


Viszont maga a párkapcsolat szintjén elég jól hangzik ez a dolog.

Nem tudtam,hogy ennek adtak már külön nevet.


Egyszer egy interjúban Medveczky Ilona mondta,hogy a jó kapcsolat titka a külön hálószoba,és fürdőszoba:)

Hát van benne valami,ha a lakás is külön,az még talán még jobb,így kevesebb a súrlódás,veszekedés lehetősége.

2017. aug. 24. 05:28
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Ahol nincs súrlódás és néha veszekedés az nem is párkapcsolat. Ez a fajta kapcsolat az egymás iránti felelősség mindenfajta mellőzését mutatja. Lehet, hogy nem rossz ez ideig óráig, de ez nem azonos egy együtt élő családdal. Ha az anyagi oldálát nézzük, két lakás/ház fenntartása, berendezése dupla költség.
2017. aug. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
Ez a járás megfelelője. Minden kapcsolat igy indul csak van ami tovabbfejlodik.
2017. aug. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Mit gondolok? Azt, hogy egy ilyen kapcsolatnak nem sok érzelmi alapja lehet.
2017. aug. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Mióta hallottam, hogy Woody Allen és Mia Farrow is így éltek, én is így akarok.


Gyereket nem akarok, és nagyon szeretek egyedül lenni. Olyan lenne a tökéletes számomra, aki szintén elvan egyedül. Nekem romantikusan hangzik.

2017. aug. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Ezt kb akkor tudnám elképzelni, ha lennének mástól saját gyerekeim, de aztán elválnék/megözvegyülnék; és nem akarnék igazán komolyat a gyerekek miatt.
2017. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!