Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon az ilyen férfiak mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon az ilyen férfiak mit gondolnak?

Figyelt kérdés

Az alábbi levelet kaptam tegnap, de elég sok ilyet kapok:


"Szia ha kuldrsz kepet szivesen valaszolok. Duci is leget csinos kedves sexy jo kisugarzaau"


Ezt így milyen célból külditek, férfiak? :D Van, aki erre válaszol, képet küld?


2017. aug. 24. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván azt gondolják, hogy a "nagy számok törvénye" alapján valami idióta nő ad nekik képet. Mert tényleg idiótának kell lenni, hogy valaki képet küldjön egy ilyen levélre.


25/F

2017. aug. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

azt hiszik ez a menő :D

küldjek egyet én is? :D

2017. aug. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az írást elnézve semmit, mert nem is tudnak gondolkodni.
2017. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Legalja kategória, remélem, még csak el sem gondolkodtál azon, hogy egy ilyen "kedves" kérésnek eleget teszel :)


Hogy mit gondolhat?

Nekem elsőre az ugrott be, hogy mindegy már, hogy kicsoda, csak legyen már valaki... valami frusztrált, futószalagon levelezgető, viszonylag egyszerű lélek...

Eldöntheted, hogy ez-e az igényszinted és akkor nyugodtan válaszolj neki valami hasonlóan felkavaró stílusban :D vagy válaszra sem kell méltatni.


Én itt azért a "férfi" szót is erős túlzásnak tartom, de kinek mi...


40N

2017. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Fordítom:

"Mindegy, hogy ki vagy, csak legyen rajtad punci."

Örülök, hogy segítettem!


21/L

2017. aug. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire analfabéta, alapból bukta nálam. :D Kanos kis 12 éves lehet, de nem tudnám komolyan venni.
2017. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Dehogy küldök, ez nem is kérdés?

Egyszerűen nem tudom, sírjak-e, vagy nevessek, rátenyerel a billentyűzetre és mindenkinek ír valami ilyesmit, akinek a hozzászólásából kiderül, hogy nőnemű :D

2017. aug. 24. 09:58
 8/12 A kérdező kommentje:

Dehogy küldök, ez nem is kérdés :D

Egyszerűen nem tudom, sírjak-e, vagy nevessek, rátenyerel a billentyűzetre és mindenkinek ír valami ilyesmit, akinek a hozzászólásából kiderül, hogy nőnemű :D

2017. aug. 24. 09:58
 9/12 anonim ***** válasza:

Olvastam egy nagyon érdekes cikket a nigériai (azt hiszem :) levelekről, amelyek állítólag szándékosan vannak olyan ostobán megírva, mert ezzel egyből kizárják azokat az embereket, akik egy normális levélnél sem küldenének pénzt, és így direkt az ostobákra hajaznak, akiknél egy ilyen minőségű levél a standard. Simán el tudom képzelni, higy van olyan ostobenkó qrva, aki reagál egy ilyenre. :)


Egyszer menj fel az anotalkra, ott ez az átlag. (Szóval van bőven rosszabb is :D)

2017. aug. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább semmit, mert az ilyen férfiaknak agyuk sincs, amivel bármit is gondolhatnának. :D Csak az ösztönök és a vágyak vezérlik őket.
2017. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!