Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolnak szex közben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolnak szex közben a férfiak és a nők?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 29. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
"el kéne mosogatni"
2015. ápr. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A bikám a Béla, de mindig a Tibire gondolok, ahogy erőszakoskodik velem a kocsiban, azt annyira szeretem.
2015. ápr. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Hogy, ó mennyire jó dolog a szex :)


N

2015. ápr. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Arra h milyen jo erzes es h mennyire szeretem a parom.

17/nőstény

2015. ápr. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nő: Jó volt a szeretkezés. Most fekszünk egymás mellett, elgondolkozva néz fölfelé. Aggódom. Vajon miről gondolkozik? Biztos a kapcsolatunkról. Ó jaj, ráncolja a homlokát. Biztos döntésre jutott. De nem szól. Csak összeszorítja ajkait. Mérlegel, számítgat. Biztos végigfut agyán, hogy már két éves a kapcsolatunk. Talán azt is észrevette, hogy egy kicsit meghíztam. Nem szól semmit. Csak néz felfelé szigorú arccal...

Férfi: Ott a plafonon az a légy. Mászkál. Vajon hogy a francba nem esik le?

2015. ápr. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én, neki jó legyen.

18f

2015. ápr. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

én jellemzően nem gondolkodom közben. ha már gondolatokat tudok formálni, akkor régen rossz :D érzésekre koncentrálok. mennyire szeretem, mennyire jó, satöbbi. simán csak élvezem, azon ritka alkalmak egyike, amikor totál kikapcsol az agyam :)


22/n

2015. ápr. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en az exemre.
2015. ápr. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!