Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak/fiúk titeket zavarna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk titeket zavarna, ha a barátnőtök nem keresne jól?

Figyelt kérdés
Rendesen dolgozik, de minimális fizetést kap. Mennyire befolyásol titeket ez?
2017. aug. 24. 18:49
 1/10 Heart of Darkness ***** válasza:
Engem nem zavarna.
2017. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha normálisan dolgozik nincs ezzel gondom

nekem más dolgok fontosak

2017. aug. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha normális melója van, akkor nem zavarna. Az nem az ő hibája, ha a magyar cégek minimálbért is csak vonakodva fizetik ki.

Ha kerülné a melót, az zavarna, de lusta, link csajjal nem is jönnék össze eleve.

2017. aug. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha tisztességes munkája van, akkor egyáltalán nem zavarna.
2017. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Cseppet sem zavar természetesen.
2017. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én páromat sajnos igen...
2017. aug. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem zavarna, közös kassza lenne úgyis. Belefér ami belefér. Ha esetleg mindketten szeretnénk az anyagi helyzetünkön javítani, akkor megpróbálnék neki segíteni másik állást találni, ahol jobban keresne, ha ő is úgy gondolja.

45+Ffi

2017. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
engem nem zavarna ha rendes munkája van. De azért az sem mindegy hogy azért a minimális fizetésért mennyit dolgozik. Ha naponta megszakad a munkahelyén mert sok meló van kevés pénzért, akkor a saját érdekében váltson olyat ahol ugyanezért a munkáért többet kapna. Azért nem engedném hogy minimálbérért szétdolgozza magát, de ha olyan állása van ahol azért rugalmasság van és nem kell megszakadni akkor egyáltalán nem érdekelne, főleg akkor ha a fizunkból kijönnénk és nem lennének anyagi gondjaink, és ha plusz pénz kell neki és van túlóra lehetőség vagy más alkalmi meló akkor nincs baj ha tesz azért hogy ha nem is mindig de időnként többet keres.
2017. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem érdekel, hogy mennyit keres, nem ez alapján választok párt.

Mivel gazdag családba születtem, ezért a pénz engem sosem érdekelt. Még most sem izgat, pedig most már a magam lábán állok.

2017. aug. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Téged zavarna ha a párod nem keresne sokat?
2017. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!