Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket zavarna ha a barátnőtök vagy kiszemeltetek egy kocka?

Figyelt kérdés
2017. júl. 13. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

attól függ mellette milyen és a kockaság alatt mit csinál


24F

2017. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha túlzásba viszi, akkor igen, de önmagában ez nem annyira probléma. Nem hinném, hogy ezen múlna egy kapcsolat.
2017. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nem zavarna.
2017. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nálam nincs esélye olyannak, aki kocka vagy sorozat függő, hát még ha büszke is rá... Kizárt. Nem is értem, miért nem töltik valami hasznossal az idejüket. Nálam ez az életrevalóság hiányát jelenti, az meg nem mellém való.
2017. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Nézz szét magad körül és számold meg hogy hány ember nem a telefonját baszkurálja éppen. Ezek után gond ha valaki kocka?
2017. júl. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Önvisszaigazolást kérsz?

Önbizalomhiányos vagy?

Miért akarsz a másiknak megfelelni? Miért nem inkább saját magadnak felelsz meg?

Látod, hogy itt van, akit nem zavar, mást meg zavar, mindenkinek igaza van, most akkor mit fogsz kezdeni ezekkel az infókkal?

Akkor most zavaró tényező vagy nem?


Na, ez költői kérdés marad.

2017. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hány dimenziós hiperkocka 😀


Egyébként alapban nem zavarna, sőt, de nem szeretem semmilyen téren a szélsőségeket. Nem baj, ha kocka, de ha csak az, ha tényleg nincs más az életében, mint a kockulás az már baj.


Én is kocka vagyok alapból, de akadnak más dolgaim is.

2017. júl. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Az már egy drogossal is azonosítható:D

A telefont battatókra is ez igaz, olyannal se soha;)

2017. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a legtöbben facebookoznak, instagramoznak, az nem kockaság.

és a kockák büszkék rá hogy kockák, mert értenek a gépekhez, esetleg ez is a foglalkozásuk (amivel nem mellesleg elég jól keresnek, és lehetővé teszik a "kockulást" a facebookos, instagramos, meg úgy az összes ember számára).

engem nem zavar, én is kocka vagyok, a barátnőm is.

2017. júl. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem nemzavarna, ha őt se zavarná, hogy én is szeretek gépen játszani.
2017. júl. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!