Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudj&tok, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudj&tok, hogy az emberbe és nem a helyzetbe vagytok szerelmesek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 24. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Passzolom. Valaki tudja?
2017. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Na erre én is várom a válaszokat...
2017. aug. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen helyzetbe??? Miert lennek a helyzetbe szerelmes? Nem tudom, nekem meg nem volt ilyen problemam...
2017. aug. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én eddig CSAK emberekbe lettem szerelmes, HELYZETEKBE soha - el sem tudom képzelni, milyen helyzet az, amibe bárki is bele tudna szeretni!
2017. aug. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Én úgy szoktam magam ellenőrizni ilyenkor, hogy végiggondolom ezt:

- mennyire ismerem? Mennyi hiány van az ismereteimben, mennyi tulajdonságát ismertem meg valójában és mennyit feltételezek/idealizálok?

- fel tudom-e sorolni azokat a konkrét tulajdonságait, amikhez valójában vonzódok?

- ismerem-e a hibáit, tökéletlenségeit?


Nagyjából ennyi. Erre is lehet tudatosan figyelni, és nem olyan nehéz kiszűrni a rajongást, projekciót, idealizálást.

2017. aug. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sokszor voltam már (legtöbbször persze plátói dolog) "szerelmes".Aztán mindig feltettem magamnak a kérdést ,hogy akkor is "szeretném" és felvállalnám-e ha nem lenne ilyen gazdag/helyes/menő pozícióban dolgozó/nagyvonalú/szórakoztató ,stb...hanem ha ott állna nincstelenül előttem ,vagy ha minimálbért keresne úgy ,hogy szemetet szed ,vagy ha börtönbe kerülne ,vagy beteg lenne...vajon akkor is szeretném-e és büszke lennék rá ,hogy ő a párom?Így nézve elég egyértelmű számomra ,hogy ki az az egyetlen egy ember ,akibe szerelmes voltam és leszek egész életemben.

44/N

2017. aug. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel én is felteszek magamnak ilyen kérdéseket amit az előző írt,így most jöttem rá,hogy pl. a mostaniba nem vagyok szerelmes,csak vonzódom hozzá. :) Ha más helyzetben lenne,nem is lett volna köztünk semmi.
2017. aug. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!