Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A flörtölés érzelmi megcsalásn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A flörtölés érzelmi megcsalásnak számít? Nektek hogy esik, ha kiderül, hogy a párotok mással flörtöl?

Figyelt kérdés
10 éves kapcsolatban mondjuk, ha a fületekbe jutna, hogy a párotok flörtölt más nővel megbíznátok benne? Vagy ez nem akkora dolog? 32/N
2017. aug. 26. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, de tegyük hozzá, hogy flörtölni sem szoktunk mindenkivel, leginkább azzal, akivel szexet is el tudnánk képzelni.
2017. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rosszul esne nagyon, de valakinél belefér, mert azt mondják, nem vakok és egy kis szóbeli csintalankodásból nem lehet baj. De mivel én sem csinálok ilyet, meg nem is tudom kinézni magamból, hogy nekem ez kéne, ezért a másik meg-nem-értése miatt nekem sem esne jól. De lehet, hogy egy idő után találnék fontosabb dolgokat is amin lehet aggódni, mint ez. :D
2017. aug. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák, vannak örökké flörtölős pasik, és vannak, akik sosem néznek más nőkre.

Ha jól ismerem a párom és tudom,hogy ettől nem lép tovább, nincs azzal semmi baj ha meghatározott kereteken belül elenged egy-két bókot.

Ha ismerőssel szemben teszi ezt egyébként is tudom hogy viszonyul Hozzá, viszont ha idegennel, az már kevésbé tetszene, hiszen a másik fél értheti bárhogy és viheti tovább a szálat.

2017. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem ez nem elfogadható. Én sem csinálok olyat, ami fájna a másiknak. Oda a bizalom.
2017. aug. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem a laza verbális flört sose zavart, abszolút belefér és nem okoz bizalomvesztést, ugyanis jelentéktelennek tartom. De flört és flört között is van különbség, van egy határ itt is. Egyénfüggő.
2017. aug. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, milyen különbségre gondolsz?
2017. aug. 26. 11:09
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Épp ezt akartam kérdezni. Milyen flört? Mert egy laza bok meg beleférhet, de ha egymást masszirozzak ebédszünetben vagy csak úgy, az nekem nem.
2017. aug. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem esne jól,ha a fülembe jutna,de elfogadnám azt,hogy a párom nem vak.Csak persze legyen egy határ,mert egy-két beszólás néha még talán oké,de azért nyilván ne enyelegjenek egy óra hosszat,miközben együtt kávézgatnak például.
2017. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha a 10 éves kapcsolat alatt nem csinálta, csak most, akkor azért elbizonytalanodnék.
2017. aug. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!