Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy férfi aki jogot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi aki jogot tanul, és nagyon tetszik mit tegyek hogy felfigyeljen rám, és kezdeményezzen 28éves én 19vagyok?

Figyelt kérdés

2012. júl. 10. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
találkoztatok már, beszélgettetek, vagy csak messziről tetszik?
2012. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem kapkodja el a jogi egyetemet az tény.
2012. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kör bicajjal, meztelen felsőtesttel a város főterén???

Viccet félretéve:

1. Mi köze ennek a jogi karhoz?

2. Kezdeményezz te!

3. Csak te tudod, hogy mit lehet tenni...

2012. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen találkoztunk már,beszéltünk is mivel családi ismeretség! a szülei és az én szüleim között. a szülők jóban vannak
2012. júl. 10. 11:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
aha, értem. Akkor csini ruci, szolid smink, sokszor érintsd meg, turkálj a hajadba, csak veszi a jeleket. Kérdezd meg, van-e barátnője, mit szeret csinálni. Mosolyogj sokat. Dicsérj meg rajta valamit.
2012. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és még,miket tegyek?
2012. júl. 10. 11:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Ennyi nem elég? Rögtön a farkát is fogdoshatod, ha gondolod, csak nem fog jól elsülni a dolog. Bőven elég az ,amit az utolsó írt.
2012. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kedves közvetlen férfi
2012. júl. 12. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!