Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmesélnéd, hogy történt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmesélnéd, hogy történt, hogy neked kellett felszedni a pasidat/férjedet, mert bátortalan volt?

Figyelt kérdés
2017. aug. 26. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem a ferjem, már nem is pasim, de eveket voltunk együtt. 20 évesen szűz volt. Egy barati társaságban nagyon megtetszett, a közös barattol elkertem a számát másnap és felhívtam. Ma már nem tennék ilyent, mert 30 felett tokossebb pasik erdekelnenek, de 20 körül belefért.
2017. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Nincs ilyen sztorim. Töketlenekkel egy igazi nő nem kezd :D

Vagy szeretnél hallani pár tündérmesét...?:D

2017. aug. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4%
Lorem ipsum: ha férjed van, akkor miért érdekel, hogy tökös vagy töketlen e egy pasi?
2017. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mint írtam, nem volt a férjem.
2017. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Ki számít "tökösnek" amúgy? A katonák akik az "ez parancs" üvöltésre bepucsítanak valami 60 éves trottynak, csak mert az "felettük áll", vagy a hatalmukkal visszaélő rendőrök? :D
2017. aug. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%

5. Az a tökös, aki oda mer menni egy lányhoz. EENNYYYI :D


De messziről bűzlik a szrcsimbókosság rólad, ne félj :D

2017. aug. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6


Hát ez nagyon "kemény" beszólásnak lehetett szánva, kár hogy erősen mellément.


De elég gagyi, ha csak ennyiből áll, mert erre mindenki képes. Azt gondoltam, hogy legalább valami minimálisan komoly dolgot fogsz mondani, pl. beveti magát az égő házba megmenteni a macskát, vagy ilyesmi.

2017. aug. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

5


Nekem az, akinek határozott, férfias fellépése van, talpraesett, és oda mer jönni ismerkedni.

2017. aug. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8


Azt könnyű megjátszani amúgy. Elég a nyugodt, magabiztosnak látszó hozzáállás.

2017. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Haha...Aki meg odamegy azt meg elkülditek a búsba,mert mekkora surmó,hogy csak úgy leszólít!!
2017. aug. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!