Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklat a volt párom mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat a volt párom mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az első kapcsolatom volt. 2 évig voltunk együtt volt párommal., de amikor kiderült babát várok visszaköltözött külfőldre.

Megszakította velem a kapcsolatot eleinte nem kerestem ő sem engem. Viszont kb 2 hónap "csend" után napi szinten ír, hív...

Hogy ő nem veszi a picit a nevére, tagadjam le, hogy ő az apa stb... A szülei nem is tudják lesz egy unokájuk, és nem is akarja nekik elmondani... Valamint azt írta ha kell fizet csak mondjam nem ő az apa...

Személyesen eljön és fizet csak a kicsinek se mondjam el soha ő az apa. Azt akarja semmi köze ne legyen hozzá... Vagy ne tartsam meg, de hisz már 23. Hetes vagyok.

Nem érdekel már, de mindíg ír... Letiltom másik profilon írogat. A telefonszámomat lecseréltem de valakitől megtudta.

Nem kell ha nem akar a fiam életének a része lenni, de nem fogom a gyerekem elöl letagadni ki az apja.

Nem várom, hogy támogasson egy ilyen ember nem is tenné...

Nem is értem miért zaklat hisz nem kértem legyen mellettem, elhagyott fájt de elfogadtam...

Mit tehetnék, hogy békén hagyjon? A szép szóból nem ért...

22N



2017. aug. 26. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Kozold vele h ez nem igy van

Amint megszuletik a gyerek mesz a birosagra gyerektartasert es ha kell apasagit is csinaltatsz - ez a gyerek erdeke!

Ja es holnap felhivod az anyjat h unokaja lesz

Hatha a nagyi normalisabb mint o


Szoval en nem hagynam magam ami jar az jar

Es az igazsag fontosabb mint az onos erdeke !

2017. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Ne hidd el. Soha nem fog maga fizetni.

És nem a nevére kell venni, hanem apasági nyilatkozatot tenni. A te nevedet is kaphatja a baba, hiába ő az apa. Ez a nevére venni dolog egy régi szofordulat.


Ha nem ért a szóból, akkor tiltod mindenhonnan. Ha ez sem segít, feljelentés. Ha külföldön van, akkor nagyon kellemetlenkedni nem tud.

2017. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Jelentsd fel!

Mond el a szûleinek. Nem is kell titkolni ,tagadni hogy ô az apa.

Gyerektartàst köteles fîzetni ,ha nem latogatja a gyereket akkor is.

Ha megszûletett a pici ,add be a keresetet gyerek elhelyezésre ,gyerektartàsra.

Ha a birosàgon tagadja ,akkor apasàgi tesztre kôtelezik.

Ne hagyd magad!

N25

2017. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Állítsd be, csak ismerosok irhassanak neked. Akkor hiába gyárt kamu profilokat.
2017. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A szüleinek nem tudom mit mondott mert jóban voltunk viszont a szakítás óta nem tudom elérni őket... Kissé már szégyenlem is a dolgot, hogy hívogatom őket.
2017. aug. 26. 15:26
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Esélyes, hogy van neki külföldön valaki, vagy egy teljes család, aki(k) előtt titkolni kell a "balkézről született" gyereket.

Nehogymár te tagadd le, meg falazz neki... Meg mi az, hogy fizet, ha eltitkolod a gyerek származását? Fizetni fog ő anélkül is, ne aggódj.

Cserélj megint számot, de most már tényleg csak olyan embereknek add meg, akikben 100%-ra megbízhatsz. Ha 100 facebook profilról ír neked, tiltsd le mind a 100-at. Ha járkálni kezd utánad és mondjuk megpróbál az akaratod ellenére bemenni a házadba, hívj rá rendőrt.

Végezetül keress egy jó ügyvédet, nehogy úgy gondolja, hogy ő nem fog perkálni.

2017. aug. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Menj el személyesen a volt párod szüleihez és ülj le velük , mondd el nekik hogy terhes vagy és a gyerekük az apa. És mindent mondj el, hogy az exed milyen módon zaklat egy ideje.

És remélhetőleg a szülőknek van annyi eszük, hogy beszélnek a kis fattyukkal és leállítják.

A gyerek érdekédben is tedd meg ezt.

Ő nem tehet róla, hogy mekkora p..cs az apukája. Joga van tudni majd, hogy ki az apja és kik a nagyszülei.

El ne titkolj mindent előle majd, csak mert ilyen ember az apa.

És állítsd be magadnak facebookon meg mindenhol, hogy idegenek ne is tudjanak írni. Ne vedd fel a zaklatását, ne reagálj rá

Nincs rá szükséged terhesen, hogy feleslegesen idegesítsen és stresszeljen.

Ha nagyon eldurvul, akár a rendőrségnek is szólhatsz, tehetsz feljelentést.

2017. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor mondd ezt neki szerintem, hogy oké, legyen így, fizeti a gyerektartást, de a gyerek nem fog tudni az apja kilétéről, olyankor is jöhetne a gyerektartással, amikor a gyerek alszik. A szüleinek meg nem tudnia róla, hogy unokájuk lesz, szerintem ez nem ilyen létfeltétel.
2017. aug. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*ja és még megmondhatnád másoknak talán,hogy egy olyan alak, akivel sokáig együtt voltál, de nem akarta őt. Vagy nemtom,ezt már találd ki te, hogy mit mondasz, ha mások kérdezik, hogy ki az apa. Tőlem meg is nevezheted, hogy nehogy téged tituláljanak olyan szép szóval illetettnek.
2017. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezért nem leszünk terhesek 22 évesen!!!
2017. aug. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!