Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jelent valamit, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jelent valamit, ha egy férfi nagyon sokszor mondja ki a nevem?

Figyelt kérdés

Vagy pl mond valamit és hozzáteszi a nevem is?

Meg mindig ugrat, hozzámér.


2017. aug. 26. 23:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen. Tetszel neki. De ezt komolyan nem tudod?
2017. aug. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vonzódást jelenthet. Nálam azt jelenteni. Annak ismételgetem folyton a nevét, akihez vonzódok.
2017. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem mindig az jön le, hogy nem bír.


Igen, Péter, tudom, Péter, majd megcsinálom, Péter, amint kész leszek ezzel, Péter.

2017. aug. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Azt jelenti, hogy eltévedtél a tini kapcsolatok rovatból, mert egy felnőtt nő erre a kérdésre egyedül is tudja a választ.
2017. aug. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem az ilyesmit, velem eddig csak olyan pasik voltak ilyenek, akik nagyon tisztelettudóak és értelmesek. És igen, abszolút azt jelenti, hogy bejössz neki, hacsak nem lekezelő stílusban mondogatja a neved.
2017. aug. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván bejössz neki, de ezt neked is érezned kell.
2017. aug. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Ez olcsó fogás. Mindenki tudja, aki kicsit is tanult marketing, üzleti kapcsolat.... Stb. Úgy lehet bevagodni, ha sokat mondod a nevét. Használom és működik. Ettől függetlenül, ha nem profi, lehet tényleg tetszel neki.
2017. aug. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Én azt szoktam tenni, hogy kihasználnom, szeretik az emberek a nevüket hallani. Úgy köszönök szomszédnak, jó napot Horváth úr, vagy Julika néni. Hivatalos helyen ránézek a nevkartyara, és a néven szólítom. Megkönnyíti a dolgokat. Lehet, ő is profi, és visszael vele.
2017. aug. 27. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Még hozzátenném, ha munkahelyen fogdos, az szexuális zaklatás. Munkstarshoz nem érünk hozzá a kezfogast leszámítva.
2017. aug. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%

Marketingfogás is lehet, és működik. Nekem is tanították. Mondd ki a lehető legtöbbször, és a másik fél egy idő után a markodban van.

A személyességre, közvetlenségre, kifinomultságra hajaz, és jó manipulációs eszköz.

Velem ezt eddig csak megszexuálni akarók csinálták. Pechükre nem vettem be. :D

2017. aug. 27. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!