Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ukrajnában járva sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ukrajnában járva sokszor látni fiatal (18-22 éves) lányok mellett valamivel idősebb (30-35 (40? ) éves) férfiakat. Ott elfogadottabb 10-15 év korkülönbség is a pároknál?

Figyelt kérdés

Illetve mi a helyzet kapcsolatok terén Lengyelországban? :)


(Jól tudom, hogy minden ember különböző, csak a butuskák általánosítanak, azonban nem is erre kérdeztem rá, hanem egyedül a kacsolatokra.)



2016. szept. 19. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Ezelött 50-60 évvel még MO-on is az volt a természetes, hoyg a férfi legalább 10-15 évvel idösebb, mint a nö. (Meg nemcsak itt, hanem mindenhol Európában) Ennek az volt az oka, hogy a férfi volt a családfenntartó - nem a mai hülye értelemben, hanem ténylegesen, azaz akkor gondolhatott csak kapcsolatra, ha megvolt egy család életéhez szükséges egzisztenciája, azaz lakás, megfelelö, biztos és jövedelmet munkahely, és némi pénz félretéve - ehhez meg azért idö kellett, azaz 30 éves kor alatt jóformán senki nem volt oylan helyzetben, hogy családot vállalhatott volna. A nöknél viszont az volt fontos, hogy legyen ideje elég gyereket szülni és felnevelni, ami kellett a család fennmaradásához, ezért ott elöny volt a fiatalabb kor.
2016. szept. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm hozzászólásodat! Akkor Ukrajna ezek szerint le van maradva egy emberöltővel? :)


Lengyel lányokról/párkapcsolatokról tud valaki hasonlót?


Ugyanakkor aki lepontozta az első hozzászólót, megmagyarázná miért tette? Úgy néz ki páran elfelejtik, hogy századokon keresztül nem 18-22, hanem 13-14 éves gyereklánykákokhoz adtak hozzá 30-40 éves férfiakat. Na azt már én is felháborítónak tartom - de ettől még évszázadokon át így volt.

2016. szept. 19. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

"Ezelött 50-60 évvel még MO-on is az volt a természetes, hoyg a férfi legalább 10-15 évvel idösebb, mint a nö. "


Nos, ez így nem igaz. Biztos volt ilyen, mint most is, de nem ez volt a jellemző.

2016. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

"hanem ténylegesen, azaz akkor gondolhatott csak kapcsolatra, ha megvolt egy család életéhez szükséges egzisztenciája, azaz lakás, megfelelö, biztos és jövedelmet munkahely, és némi pénz félretéve "


És ez sem 50-60 éve volt. #1, te el vagy tájolódva az időben. A háború után tömegesen álltak munkába a nők, egyrészt mert ujjá kellett építeni az országot, másrészt pedig elindultak a különböző női mozgalmak.

Egy felhívás az 50-es évek elejéről: [link]

2016. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Biztos volt ilyen -> mint most is."


Akkor azon (elvileg...) felnőtt egyének akik névtelenül - valószínű mérgükben, öt évesek szintjén megrekedve - lepontozták szegény szerencsétlen elsőt, írják már meg (legyen annyi vér a pucájukban - bár ha nőkről van szó a puca miatt ez irreleváns), hogy miért tették.

Ha tetszik, ha nem, évszázadokon át elfogadott volt (ahogy most is akadnak ilyen kapcsolatok szép számmal) akkor miért fáj egyeseknek, ha másokat boldognak látnak? :)


Viszont a kiírásra konkrétan még nem érkezett válasz. Jöhetne az is! :)

2016. szept. 19. 17:41
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
m.o.-n meg a fordítottj megy, , fiatal pasik a nagyanyjuk kora bei mamákkal vannak.
2016. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Konkrétan Lengyelországot nem tudom, de a legtöbb helyen nem foglalkoznak ilyemivel az emberek, ez magyar "specialitás", itt mindenbe beleköt a legtöbb ember.


Emellett egy kapcsolat milyensége nem a korkülönbségtöl függ. Az a hülye érv, hoyg mi lesz 20-30 év mulva, igazán nem ér semmit. Ugyanis a legtöbb kapcsolat eleve nem tart ilyen soká, és ha 5 év múlva végetér, akkor nem jön szóba ez a probléma. Ha meg együtt eléltek 20-30 évet, akkorra összeszoknak és fel sem merül az, hogy a másik 10-15 évvel idösebb/fiatalabb.

Ezen kivül az sem igaz, hogy egy 60 éves feltétlen ápolásra szorul, nem csinál semmit - meg egy 40 éves sem feltétlen egészséges és aktív.


Szóval szerintem nem érdemes az ilyen írigykedö, kötözködö emberekkel foglalkozni.

2016. szept. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Ekkora korkülönbség nem igazán feltűnő, feltéve hogy a lány nem öltözik nagyon csitrinek, a faszi meg nem kopaszodik vagy őszül. Én a 15 évvel fiatalabb barátnőmmel beutaztam fél Európát és sehol nem éreztem hogy furán néznének ránk. No és Lengyelország sem az a bigott katolikus álszent népség már mint 20 éve, legalább is a nagyvárosokban.
2016. szept. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!