Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi akar lenni?

Figyelt kérdés

Engem már csak a puszta kiváncsiság hajt hogy ti mit gondoltok.

Van egy lány akit meghívtam egy sétára,illetve italra aki nemet mondott.Ez után mivel én ilyen természetű vagyok megpróbáltam úgy tenni mint aki nem is látja hogy ott van (levegőnek nézni) persze ez nem sikerül.Megesett hogy a munkaterület olyan részén futottam össze vele ahol semmilyen munkája nincs (igaz ez lehet véletlen is), se előtte se utána nem láttam arra felé eddig.

Megesett hogy a két kollégámmal beszélgettünk, én álltam középen.A lány egy kolléganőjével arra jött és rám nézett (szemezett velem én úgy érzékeltem).Ha kerülni akarja velem a kontaktust akkor nem néz oda gondolom én.


Azt nem értem miért csinálja ezt ha nem fogadta el a meghívást.


Kioktatást nem kérek eddig sajnos csak befürödtem a nőkkel.


2017. aug. 27. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Túlkombinálás.
2017. aug. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Túlgondolod.
2017. aug. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nemfeltétlen lehet túlgondolás. Én ugyan ezt élem át jelenleg. Munkahelyen szoktam látni a lányt, nagynehezen megszólítottam, és beszélgettünk. Meghívtam fagyizni, mozi, meginni valamit, aztmondta majd megbeszéljük. Amikor odakerült a sor, beszéltünk, majd a 7év korkülömbség miatt lepattintott. Azóta minden nap műszak elején, műszak végén állandóan bámul, de annyira, hogy a kollegáim akik tudnak az esetről, el sem hiszik, hogy elutasított. Bámul, mosolyog, ha meglátja, hogy nézem zavarában hirtelen elfordul. Én sem tudom ezt hova tenni, de ez van.;D
2017. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is túlgondolod.
2017. aug. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!